Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

„999”Selena Gomez z Camilo po hiszpańsku

Selena Gomez i Camilo połączyli siły w nowym numerze „999”

Kilka miesięcy po premierze hiszpańskojęzycznej EP-ki „Revelación”, Selena Gomez prezentuje kolejny utwór w tym języku. Piosenka nosi tytuł „999” i została wykonana w duecie z kolumbijskim wokalistą i kompozytorem Camilo.

Najnowszy singiel Seleny Gomez to rytmiczny popowy utwór, który jest bardzo chwytliwą balladą. Autorem piosenki jest Camilo, a za produkcję odpowiada Edgar Barrera. W sumie efekt jest bardzo interesujący i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom artystki.

O czym jest tekst?

„Nie chcę robić tego powoli. Wiem, że o mnie myślisz… Jeśli chcesz jechać z prędkością 1000 na godzinę, ja jestem już na 999”.

O współpracy z Camilo Selena mówi tak:

Camilo to wspaniały kompozytor i wokalista, który z dumą prezentuje serce na dłoni, dlatego też od razu doszliśmy do porozumienia. Jestem niezmiernie podekscytowana, że możemy razem pracować 

Również Camilo jest zachwycony Seleną:

Współpraca z Seleną Gomez to prawdziwy przywilej. Od samego początku pisałem „999” z jej wokalem w głowie. Myślę, że utwór nie powstałby, gdyby nie moje marzenia o współpracy z Seleną. Jestem podekscytowany znaczeniem tego duetu dla mnie i mojej kariery, z tak bliską mi piosenką i tak szanowaną i uwielbianą przeze mnie artystką. Ciężko mi w to uwierzyć, bo jeszcze dwa czy trzy lata temu zapytany w wywiadzie o wymarzoną współpracę, odpowiadałem bez namysłu „Selena Gomez”, a teraz marzenia stały się rzeczywistością.

Do utworu powstał piękny teledysk w reżyserii Sophie Muller.

Laureat Latin Grammy Camilo to najbardziej popularny latynoski artysta na TikToku (ponad 23 mln obserwujących). Niedawno wydał wspólnie z Shawnem Mendesem remix utworu „Kesi”.

Selena Gomez Camilo
Selena Gomez
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: