Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Adele: najgorętsza premiera tej jesieni

Adele powraca po 6 latach z nowym singlem.

Adele powróciła z nową piosenką i klipem „Easy On Me”. Jest to zapowiedź nowej płyty „30”, której premiera zaplanowana jest na 19ego listopada.

Adele wygląda i brzmi niesamowicie. Wiele obiecujemy sobie po całej płycie.

adele

Kilka dni temu artystka podzieliła się w mediach społecznościowych wiadomością o nadchodzącej płycie.

„Wreszcie jestem gotowa wydać ten album”. Wideo do „Easy On Me” zostało nagrane miesiąc temu w Quebec. To kolejna współpraca ze zwycięzcą Grand Prix w Cannes – Xavierem Dolanem („Mama”, „To tylko koniec świata”). „Szczerze miałem nadzieję, że ponownie uda się nam współpracować” – mówi o sesji nagraniowej Dolan. „Dla mnie nie ma silniejszych doznań, niż spotkanie dwóch artystów po latach przerwy. Ja się zmieniłem. Adele się zmieniła. To jest okazja, by celebrować to, jak się rozwinęliśmy, a zarazem pozostaliśmy wierni swoim marzeniom. Wszystko jest takie samo, ale jednak inne”. Wideo zaczyna się w tym samym domu, w którym wspólnie kręcili klip do „Hello” w 2015 roku.

„30” będzie pierwszą nową muzyką Adele od czasu wydania trzeciego albumu studyjnego „25” w listopadzie 2015 roku.

Za produkcję na płycie odpowiadają zarówno dotychczasowi współpracownicy Adele: Greg Kurstin, Max Martin, Shellback i Tobias Jesso Jr., jak i nowi: Inflo i Ludwig Göransson.

„30” jest już dostępne w przedsprzedaży na całym świecie.

Nowa płyta Adele zostanie wydana na CD, dwóch płytach winylowych, a także w specjalnej winylowej edycji limitowanej dostępnej tylko w Empiku.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: