Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Rock / Metal

ALESTORM: nowy singiel “Seventh Rum of a Seventh Rum”- zobacz video!

ALESTORM mają nowy singiel  “Seventh Rum of a Seventh Rum”, premiera nowej płyty już 24 czerwca!

ALESTORM[Foto: Peter Lerch i Elliot Vernon]

Żywiołowy piracki gang metalowy ALESTORM wyrusza w nową podróż z siódmym studyjnym albumem “Seventh Rum of a Seventh Rum”! Dziś zespół prezentuje czwarty singiel i oficjalny teledysk do tytułowego numeru “Seventh Rum of a Seventh Rum” – prawdziwe wspomnienie początków Captain Morgan’s Revenge, w którym grupa opowiada bohaterską historię wojny na siedmiu morzach świata.

Nowe video przedstawia formację w stylu lat 70. – w zestawie dzwony, efektowne okulary przeciwsłoneczne i koszule z frędzlami.

Zespół spędził dwa lata w zamknięciu, szukając najbardziej szalonych pirackich metalowych hymnów w swoim skarbcu z pomysłami i tworząc najbardziej epicki i poważnie (tak, poważnie) brzmiący album ALESTORM, jaki kiedykolwiek słyszeliście. Od “Magellan’s Expedition” po porywający hymn “Under Blackened Banners” z intensywnymi riffami i wykwintnymi solówkami, „Seventh Rum of a Seventh Rum“ to prawdziwe wspomnienie czasów „Captain Morgan’s Revenge“. Ale fani nowoczesnego brzmienia ALESTORM nie muszą się martwić – w trafnie nazwanym przeboju przyszłości “P.A.R.T.Y.“ jest mnóstwo imprezowego nastroju, a błyskawiczny, szalony folk-metalowy banger “Cannonball” ma najbardziej niedorzeczne i obraźliwe teksty, jakie kiedykolwiek słyszeliście w pirackim metalowym utworze (sprawiając, że “Fucked With Anchor”brzmi swojsko).

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: