Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Anastazja Maciąg: w klipie z udziałem TikTokerów

Anastazja Maciąg prezentuje swój nowy klip z udziałem największych TikTokerów

Już jest teledysk do debiutanckiego singla Anastazji Maciąg pt. „Temat o Tobie”!

W teledysku pojawiła się plejada gwiazd TiKToka: Kinga Sawczuk, Julia Żugaj, Lena Moonlight Kociszewska, Szalina Malina, Einar Krawczyk, Kamil Szymczak czy Cypriano Węgrzyn.

Anastazja Maciąg to zwyciężczyni pierwszej edycji konkursu Rising Star organizowanego przez Universal Music Polska oraz TikTok przy wsparciu Radia ESKA. Nagrodą główną był kontrakt fonograficzny. Singiel „Temat o Tobie” jest początkiem tej nadchodzącej współpracy.

Warto dodać, że teledysk pokazano w całości przedpremierowo na TikToku, a dopiero po 24h obrazek trafił na YouTube.

Anastazja Maciąg mówi o sobie:

Nazywam się Anastazja Maciąg, mam 16 lat i obecnie uczę się w liceum. Swoją przygodę z muzyką zaczęłam już jako naprawdę malutkie dziecko i śmieję się, że już niedługo będę obchodzić swoje dziesięciolecie. Ważnym punktem na mojej muzycznej drodze był udział w programie „The Voice Kids 3”. To tam poznałam cudownych ludzi, którzy jeszcze bardziej rozbudzili we mnie pasje i upewniłam się, że światła kamer i scena to coś, co kocham.

Teraz mam szanse zacząć totalnie nową drogę. W końcu mogę obrać swoją własną ścieżkę i pokazać ludziom, co naprawdę kryje się w moim wnętrzu. Wydaje mi się, że mój młody wiek ma ogromny przywilej tego, że mam masę czasu i mogę eksperymentować. Mam wiele pomysłów, uwielbiam tę ciemniejszą bardziej trapową stronę popu, ale również chciałabym wydać piosenkę, w której pokażę swoje prawdziwe emocje. Uwielbiam zaskakiwać i chciałabym z każdą piosenką odkrywać ze słuchaczami jakiś nowy zakątek, w którym jeszcze nigdy nie byli.

Moje życie to jeden wielki spontan i tak również było w przypadku tego konkursu. Obok tej spontaniczności stoi również masa ciężkiej pracy oraz ogromne chęci. Na obecną chwilę najbardziej marzę o tym, aby moja muza dotarła do jak największej liczby osób i aby singiel zagościł w waszych sercach na jak najdłużej. A jeśli chodzi o takie bardziej długoterminowe marzenia to album, który będzie różnorodny, ale przede wszystkim MÓJ.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: