Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Rap / HipHop

Armani White szturmuje listy utworem „BILLIE EILISH.”

Armani White, artysta z Filadelfii, ożywia przemysł muzyczny swoim wyjątkowym stylem oraz liryzmem.

Energiczna osobowość White’a napędza jego muzykę i występy, które są mocno inspirowane stylizacjami Jamesa Browna. Na TikToku furorę robi jego singiel „BILLIE EILISH.”.

Armani koncertował z takimi artystami jak Vince Staples, James Blake, Nas i Amine. Potrafi rozkręcić każdego rodzaju publikę, od uniwersytetów po sceny Austin City Limits, Made in America i SXSW.

Obecnie White robi zamieszanie na TikToku, gdzie ma już ponad 300 tysięcy obserwujących i niemal 5 milionów lajków. Zapowiadany wcześniej na platformie singiel „BILLIE EILISH.” w niecałe dwa tygodnie zgromadził ponad pięć milionów streamów. W ciągu pięciu tygodni od premiery, utwór „BILLIE EILISH.” zebrał ponad 16 milionów odsłuchań. Dźwięk ma już ponad 20 milionów odsłuchań na TikToku oraz 10 tysięcy kreacji do nowego singla. Filmy z wykorzystaniem fragmentu utworu tworzą największe gwiazdy, w tym m.in. Tom Brady. Po oszałamiającym sukcesie na TikToku, teledysk do singla osiągnął pół miliona wyświetleń na YouTube.

White współpracuje z takimi markami jak Panera Bread, Complex, Billboard, NBA i NFL. Otrzymał także wsparcie od rozgrywającego Kansas City Chiefs, Patricka Mahomesa.

Z ponad milionem słuchaczy miesięcznie na Spotify i rozległymi planami na przyszłość, Armani White jest już na wygranej pozycji. Jego kreatywność jest szczególnie widoczna w najnowszym singlu „BILLIE EILISH.” oraz na zeszłorocznej EP-ce „Things We Lost in the Fire”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: