Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Pop / Dance Rap / HipHop

ArrDee z Kylą w letnim bangerze „Hello Mate”

ArrDee łączy siły z pionierką funky z Wielkiej Brytanii, Kylą, na nowym singlu „Hello Mate”.

„Hello Mate”, wzbudzający ekscytację odkąd artyści zaczęli go zapowiadać, skupia się wokół refrenu z singla Kyli „Do You Mind” z 2008 roku, a ArrDee uzupełnia brytyjski klasyk funky. Ten hymn pojawia się w samą porę, by stworzyć ścieżkę dźwiękową buzującego lata.

Klip nakręcono w tropikalnym raju Ibizy. W wideo oglądamy ArrDee, który podróżuje po wyspie z ukochaną, a w nocy imprezuje. Teledysk podsyca nieskrępowaną, radosną energię utworu. Klip został wyreżyserowany przez Alfie Cauty, również z Brighton, i jednego z bliskich przyjaciół ArrDee.

To pierwszy singiel artysty od czasu jego uznanego debiutanckiego mixtape „Pier Pressure”. Najlepiej sprzedający się debiutancki album brytyjskiego artysty solowego w 2022 roku ma już ponad 500 milionów odtworzeń i osiągnął 2. miejsce na brytyjskiej liście przebojów, spędzając kolejne cztery tygodnie w pierwszej dziesiątce.

Największy przełomowy brytyjski artysta solowy ostatniego roku, ArrDee ma na koncie trzy brytyjskie single z listy Top 10 – „Oliver Twist”, „Flowers (Say My Name)” i „War” z Aitchem – oraz dwa Top 20 – „Come & Go” i „Wid It” z Tionem Wayne’em – w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Jakby tego było mało, wylądował także na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii ze swoim featem w „Body” i pojawił się na singlu Digga D „Wasted”, który dotarł do 6. miejsca.

Kyla jest najbardziej znana z „Do You Mind” (singla stworzonego wspólnie z innymi brytyjskimi innowatorami, Crazy Cousinz), który osiągnął 48. miejsce na brytyjskich listach przebojów. Utwór zyskał sławę w 2016 roku, kiedy Drake zsamplował go na swoim czołowym przeboju „One Dance” obok gwiazdy Afrobeats, Wizkida.

Z kolejnym chwytliwym bangerem za pasem, ArrDee udowadnia, że nie ma czasu na spoczynek na laurach po wydaniu swojej cenionej składanki.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: