Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance Rap / HipHop

Artur Sikorski – zapamiętaj to nazwisko i koniecznie posłuchaj nowy singiel – będzie hit!

Artur Sikorski to wspaniale zapowiadający się młody artysta z pogranicza Hip Hopu i muzyki pop. Mimo młodego wieku jego muzykę znają już  i uwielbiają tysiące słuchaczy. My również zakochaliśmy w jego najnowszej produkcji.

„Gust” to najnowszy singiel Artura Sikorskiego. Po sukcesie ostatniego utworu „We Can Talk Baby” stworzonego przy współpracy z ConKi’m nadszedł czas na nowy materiał.

„Gust” to jego pierwszy solowy singiel po dłuższej przerwie od muzyki. Artur w utworze opisuje relację ze swoją ukochaną:

„Jest to utwór, który opisuje emocje przy podziwianiu kogoś w kim widzisz „to coś”. To uczucie, kiedy po prostu wiesz, że coś musi się między wami wydarzyć. Inspiracją jest moja relacja z Oliwią, która zdecydowanie ma gust”
Artur Sikorski

„Gust” tp mocno radiowy oraz nośny kawałek, mamy nadzieję, że zadomowi się na radiowych playlistach jak i chartsach platform streamingowych.

Za niesamowity klimat klipu odpowiedzialny jest sam artysta przy współpracy z Filipem  Krupą /POROBIONE STUDIO. Producentem wykonawczym projektu jest Tamara Cibor.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: