Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Astrid S i Dagny razem o miłości

Astrid S i Dagny śpiewają w duecie balladę

Dwie popowe gwiazdy, Astrid S i Dagny połączyły siły w nowej piosence „Pretty”. Miłosna ballada powstała do filmu „The Hating Game” i może okazać się hitem tej zimy.

Astrid S to norweska wokalistka, która może pochwalić się 4 miliardami streamów, z czego miliard zawdzięcza przebojowi „Hurts So Good”. Ponadto na koncie ma kooperacje z takimi artystami, jak Shawn Mendes, NOTD, JP Cooper, R3hab, HRVY, Brett Young i Felix Sandman. Astrid S ma również za sobą aktorski debiut – główną rolę w norweskim remake’u klasyka „Trzy orzeszki dla Kopciuszka”.

Dagny także pochodzi z Norwegii, a jej największy hit to „Somebody”, który przez 18 tygodni utrzymywał się na 1. miejscu w norweskich rozgłośniach radiowych oraz dotarł do top 5 na Spotify w ojczyźnie artystki. To właśnie Dagny jest współautorką utworu „Never Really Over” Katy Perry, który zgromadził miliard streamów. Ponadto współpracowała z takimi twórcami, jak Seeb, Steve Aoki, NOTD, Wombats oraz Crystal Fighters, a o jej talencie donosili dziennikarze „Billboardu”, „NME”, „The Guardian” czy „Nylon”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: