Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Billie Eilish: mamy dwa nowe numery – posłuchaj!

Billie Eilish oficjalnie wydaje dwie „Guitar Songs”: wcześniej słyszany i uwielbiany przez fanów „TV” oraz zupełnie nowy utwór zatytułowany „The 30th”. Wydawnictwo następuje po jej niespodziewanym występie na żywo i debiucie z „TV” w Wielkiej Brytanii podczas wyprzedanej trasy „Happier Than Ever World Tour” w zeszłym miesiącu.

– Od 2017 lub 2018 roku nie graliśmy niczego przedpremierowo – Billie zdradziła publice podczas show w Manchesterze, zanim ona i jej brat FINNEAS po raz pierwszy wykonali utwór na scenie. Piosenka kończy się nagranymi w zeszłym miesiącu w Manchesterze głosami publiczności.

Obie piosenki przypominają, że 20-letnia Eilish pozostaje jedną z najbardziej cenionych piosenkarek i autorek tekstów swojego pokolenia. Pisze oraz wydaje muzykę zarówno obserwacyjną, jak i refleksyjną na temat własnych doświadczeń życiowych i społeczeństwa.

Billie skomentowała nowe wydawnictwo: — Wraz z FINNEASEM naprawdę chcieliśmy, żeby te utwory ukazały się jak najszybciej. No i są!!! Granie „TV” na trasie było niesamowite, dlatego wzięliśmy dźwięk z pierwszego wieczoru w Manchesterze i umieściliśmy go w piosence. Mam ciarki za każdym razem, gdy to słyszę. Mam nadzieję, że spodobają wam się obie piosenki. Dziękujemy za możliwość dzielenia się z wami naszą muzyką.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: