Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

BRAXTON w szpitalu

Arek Braxton – znany prezenter telewizyjny i wokalista dance trafił do jednego z warszawskich szpitali w bardzo poważnym stanie. Po niedzielnym koncercie muzyk doznał ataku kolki nerkowej. Ból był tak silny, że prawie stracił przytomność.

Jak się okazało, wokalista od pewnego czasu ma problemy z nerkami. We wtorek przeszedł jedną operację. Czeka go jeszcze kolejna – podał Super Express.

Braxton miał zaplanowane koncerty w związku z promocją nowego singla pt. „Baila”, ale niestety znów odezwały się jego problemy zdrowotne. W niedzielę wieczorem z panicznym bólem w okolicy nerek trafił do szpitala. We wtorek lekarze zdecydowali o tym, że konieczny jest zabieg.

– Ostatnio skupiłem się na promocji mojego klipu do piosenki „Baila”, rzuciłem się w wir koncertów i zapomniałem o swoim zdrowiu. Nie piłem zbyt dużej ilości wody w upały, mało jadłem. W rezultacie po występie złapał mnie ból nerek, duszności, wymioty. Karetka zabrała mnie do szpitala. Jestem już po jednym zabiegu, a jesienią znów idę pod nóż. Od dawna mam chore nerki, które po prostu zaniedbałem – opowiada „Super Expressowi” Arek.

żródło: se.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: