Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Rock / Metal

Bruce Springsteen: 11.11.22 nowy album. Posłuchaj singla!

Bruce Springsteen zaprezentował właśnie „Don’t Play That Song” — ostatnią przedpremierową zapowiedź 21. albumu studyjnego „Only The Strong Survive”, który ukaże się 11 listopada.

Springsteen oferuje potężną interpretację przeboju napisanego przez Ahmeta Erteguna i Betty Nelson, nagranego przez Bena E. Kinga w 1962 roku i Arethę Franklin w 1970 roku. Utwór zawiera bogatą aranżację ze smyczkami, chórki oraz sekcję dętą The E Street Horns. Towarzysząca singlowi oprawa wizualna wyreżyserowana przez Thoma Zimny to występ Springsteena wspieranego przez solidny, rozbudowany zespół.

Ze swoim niepowtarzalnym wokalem Springsteen składa hołd diamentom muzyki soul z katalogu legendarnych wytwórni Motown, Gamble and Huff, Stax i wielu innych. 21. album studyjny artysty będzie zawierał również gościnne wokale Sama Moore’a, a także wkład The E Street Horns, pełne aranżacje smyczkowe Roba Mathesa oraz chórki (w wykonaniu Soozie Tyrell, Lisy Lowell, Michelle Moore, Curtisa King Jr., Dennisa Collins i Fonzi Thornton).

„Only The Strong Survive” został nagrany w Thrill Hill Recording w New Jersey, wyprodukowany przez Rona Aniello i zrealizowany przez Roba Lebreta, a producentem wykonawczym był Jon Landau. Wydanie będzie pierwszym studyjnym albumem Bruce’a Springsteena od czasu „Letter To You” w 2020 roku, który zadebiutował na 1. miejscu w jedenastu krajach. Springsteen ponownie połączy siły z legendarnym zespołem E Street Band w lutym podczas swojej międzynarodowej trasy koncertowej, na którą do tej pory sprzedano ponad 1,6 miliona biletów w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Bruce Springsteen

Kolekcja składa się z 15 utworów. Wcześniej wydane zapowiedzi albumu obejmują „Do I Love You (Indeed I Do)” Franka Wilsona i „Nightshift” The Commodores oraz najnowszy „Don’t Play That Song”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: