Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Bruno Mars i Anderson .Paak prezentują „Smokin Out the Window”

Bruno Mars i Anderson .Paak to duet występujący jako Silk Sonic. Panowie zaprezentowali właśnie nowy utwór „Smokin Out the Window”.

Nowy singiel to następca „Skate” i „Leave The Door Open”. Wszystkie trzy piosenki zapowiadają album „An Evening With Silk Sonic”, który ma się ukazać już 12 listopada.

silk sonic

Do „Smokin Out the Window” zrealizowano klip, który nawiązuje do oldschoolowych występów telewizyjnych. Teledysk wyreżyserowali Bruno Mars i John Esparza.

Początki tej współpracy sięgają 2017 roku, kiedy Anderson .Paak i Bruno Mars koncertowali razem w ramach europejskiej części trasy „24K Magic World” Bruno Marsa. Podczas jednego z nocnych jam sessions panowie odkryli, że jest między nimi artystyczna chemia. Tuż przed kwarantanną, Bruno zadzwonił do Andersona, z propozycją dalszej współpracy i tak jedna niepozorna sesja przerodziła się w trwającą ponad miesiąc kooperację.

Legendarny Bootsy Collins ochrzcił projekt Silk Sonic i pojawił się jako gospodarz debiutanckiej płyty duetu „An Evening With Silk Sonic”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: