Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

BTS zamieniają hit wakacji w świąteczny przebój?!?

BTS, ikony k-popu i jedni z największych gwiazdorów XXI wieku, zaprezentowali nową, świąteczną wersję przeboju „Butter”.

Gwiazdkowy remix wakacyjnego „Butter” to popowa kolęda z charakterystyczną dla oryginału pozytywną energią, wzbogaconą o nieco ciepła i przytulności, które wpisują się w świąteczny klimat.

Za sprawą „Butter” BTS okupowali przez 10 tygodni szczyt notowania Billboard Hot 100, co tylko potwierdza, że piosenka stała się jednym z największych hitów tegorocznego lata. Utwór zapewnił grupie również nagrodę dla Artysty roku podczas American Music Awards. Ponadto, muzycy za „Butter” zostali nominowani do Grammy w kategorii Best Pop Duo/Group Performance.

BTS to skrót od Bangtan Sonyeondan lub „Beyond the Scene”. Południowokoreański boysband podbija serca milionów fanów na całym świecie od czasu debiutu w 2013 roku. Zespół tworzą RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V oraz Jung Kook. BTS zasłynął autentyczną, samodzielnie wyprodukowaną muzyką oraz fantastycznymi koncertami, jak również świetnym kontaktem z publicznością. Grupa nie tylko dominuje na listach przebojów, ale także zajmuje się działalnością charytatywną, m.in. w ramach współpracy z ONZ. BTS ma na koncie szereg prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym Billboard Music Awards i American Music Awards, a ich fani nieprzypadkowo nazywani są ARMY.

A oto oryginalna wakacyjna wersja „Butter”:

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: