Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Channel Tres z nowym singlem „6am” – to może być hit nadchodzącego karnawału

Channel Tres zaprasza na całonocną imprezę z nowym singlem „6am”

Channel Tres prezentuje najnowszy utwór „6am” – nowe spojrzenie na jego nadchodzący, debiutancki album „Real Cultural Sh*t”.

„6am” idealnie wpasuje się na festiwale, łącząc melodie Motown z domieszką francuskiego house’u. Odurzająca energia utworu zabiera słuchaczy w niekończącą się nocną wycieczkę po kalifornijskim Compton. Wyreżyserowany przez Tajanę Williams teledysk wzmacnia utwór, gdy Channel i jego ekipa tańczą na ulicach Los Angeles. Podnoszący na duchu „6am” to jedno z jego najważniejszych do tej pory wydawnictw.

«6am» to radosna piosenka, a ja naprawdę nigdy nie pozwalam sobie na tworzenie radosnych piosenek. W tej chwili reprezentuje dla mnie przede wszystkim ciężką pracę – czasami, gdy robi się naprawdę trudno, po prostu musisz przetańczyć te chwile. Chciałem stworzyć piosenkę, dzięki której ludzie będą wspólnie się bawić. Niektórzy wychodzą z pracy o 6 rano, a niektórzy opuszczają o tej godzinie klub – to może być soundtrack wszystkich tych doświadczeń
-Opowiada Channel Tres

„6am” to kolejny poruszający singiel Channel Tres, oraz następca takich kawałków, jak „Acid In My Blood/Ganzfeld Experiment”, „Just Can’t Get Enough” i „No Limit”. Muzyka house co prawda przeżyła prawdziwe odrodzenie w mainstreamie, ale Channel Tres nieustannie udowadnia, że wyprzedza konkurencję jako twórca „Compton house”. Nadchodzący album „Real Cultural Sh*t” ma być jego najbardziej autentycznym dziełem.

Channel kontynuuje poszerzanie swojej listy współpracowników. Poza „Hollaback Bitch” z Mura Masą i Shy Girl, niedawno współpracował z Honey Dijon nad jej singlem „Show Me Some Love” z Sadie Walker oraz pojawił się w uwodzicielskim utworze „Attention Whore” z najnowszego albumu Tove Lo, „Dirt Femme”. Ostatnia EP-ka Channel, „I can’t go outside”, zadebiutowała w pierwszej dziesiątce na amerykańskim Spotify i zawiera współprace z Tylerem, the Creator oraz Tinashe.

Channel Tres

Po debiucie na Coachelli, spektakularnym występie na Gov Ball w Nowym Jorku i podbiciu wielu letnich festiwali, artysta z Zachodniego Wybrzeża wyruszył w największą dotychczas trasę koncertową. Obecnie występuje w Australii, gdzie wspiera go Flume, a następnie powróci do USA. Wiosną odwiedzi największe europejskie miasta – pełna lista nadchodzących koncertów znajduje się na jego stronie (https://channeltres.net/).

Channel Tres łączy techno brzmienie Detroit i gładkie rytmy chicagowskiego house’u z kalifornijskim rapem. Jego muzyka nie jest już tajemnicą. Jego głęboki baryton, przypominający Barry’ego White’a, zachwyca największe nazwiska – od Eltona Johna po samego Baracka Obamę. Channel koncertował już na całym świecie z takimi artystami, jak Robyn, Vince Staples, Disclosure czy Toro y Moi. Jego muzykę dało się już słyszeć w reklamach Apple, serialach HBO, na paryskich pokazach mody i w największych filmach.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: