Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

CHVRCHES z bonusami do albumu „Screen Violence”

Grupa CHVRCHES zaskoczyła fanów poszerzoną wersją swojej znakomicie ocenionej, czwartej płyty. Wydawnictwo zatytułowane „Screen Violence: Director’s Cut” zawiera trzy nowe piosenki: „Killer”, „Bitter End” i „Screaming”.

„Director’s Cut” to kontynuacja ostatniego, iście filmowego, mrocznego rozdziału w twórczości CHVRCHES, jakim był album „Screen Violence”.

CHVRCHES

Utwory „Bitter End” i „Screaming” traktują o rozczarowaniu i strachu, podczas gdy eteryczno-mroczny „Killer” to ich całkowite przeciwieństwo.

– Pod względem tekstów, ten album porusza zupełnie inne tematy niż nasze wcześniejsze dzieła – komentuje Lauren Mayberry. – Nie mogliśmy dopuścić, by przy okazji Halloween nie dodać czegoś do „Screen Violence”. Prace nad „Killer”, „Bitter End” i „Screaming” zaczęły się jeszcze w 2020 roku, ale skończyliśmy nagrania już po wydaniu płyty. Każdy fan horrorów wie, że nawet jeśli film się kończy, nie oznacza to, że poznaliśmy finał historii.

„Screen Violence: Director’s Cut” zawiera także wcześniejsze single „He Said She Said”, „How Not To Drown” z udziałem jednego z idoli zespołu, Roberta Smitha z The Cure oraz „Good Girls” który doczekał się remiksu kultowego reżysera, aktora, scenarzysty i kompozytora, Johna Carpentera. Towarzyszące piosenkom teledyski w nostalgicznym, zainspirowanym analogowymi czasami klimacie wyreżyserował Scott Kiernan.

Lista utworów „Screen Violence: Director’s Cut”:

1. Asking For A Friend

2. He Said She Said

3. California

4. Violent Delights

5. How Not To Drown (ft. Robert Smith)

6. Final Girl

7. Good Girls

8. Lullabies

9. Nightmares

10. Better If You Don’t

11. Killer

12. Screaming

13. Bitter End

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: