Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

ClockClock z nowym singlem„Over” – będzie hit. Posłuchaj!

ClockClock to niemiecki zespół popowy, który składa się z wokalisty i autora tekstów Boki oraz producentów Vonsini i Freezy. Ich muzyka charakteryzuje się hipnotycznymi popowymi melodiami oraz energetycznymi dźwiękami, które w połączeniu z wokalami tworzą niezwykłą mieszankę dźwiękową.

Ich nowa piosenka „Over” opowiada o związku, który nie ma już żadnych szans. Utwór jest kontynuacją pierwszej EP-ki zespołu, która zawierała przeboje radiowe „Sorry” i „SomeoneElse”. Obie piosenki stały się hitami, osiągając pozycje #1 na listach przebojów w zeszłym roku.

ClockClock jest jednym z najbardziej ekscytujących debiutantów niemieckiej sceny muzycznej pop. Ich muzyka pozwala na idealny spacer po linii między innowacją a oddawaniem klimatu naszych czasów. W ich tekstach można odnaleźć inspiracje z osobistych doświadczeń, co dodaje szczerości i autentyczności do ich twórczości.

W kwietniu 2022 roku zespół udał się w swoją pierwszą wyprzedaną trasę koncertową, promującą ich nową EP-kę „When the Sun Don’t Shine”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: