Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

David Guetta i Hypaton w nowej wersji legendarnego „Be My Lover”

David Guetta ma wyraźny cel artystyczny – future rave. Teraz powraca z nowym remiksem klasyka z lat 90. – „Be My Lover (2023 Mix)” grupy La Bouche, we współpracy z obiecującym producentem Hypaton.

David Guetta zawsze był aktywny i nie boi się ryzyka. Jego ostatnie sukcesy to między innymi hit „Baby Don’t Hurt Me”, w którym wystąpiły megagwiazdy muzyki pop Anne-Marie i Coi Leray, oraz utwór „I’m Good (Blue)” z Bebe Rexhą, który zdobył pierwsze miejsce na brytyjskiej liście hitów oraz w 15 innych krajach, w tym w Australii, Danii, Szwajcarii, Norwegii i Finlandii. „Be My Lover (2023 Mix)” to nowa współpraca Davida Guetty z młodym, viralowym producentem Hypaton. Oryginalny utwór La Bouche z 1995 roku został połączony z mrocznym, ale energetyzującym techno i progresywnym housem, charakterystycznym dla brzmienia Davida Guetty.

Futurystyczne połączenie undergroundowych dźwięków z festiwalową energią stało się niezależnym gatunkiem muzycznym. Koncepcja „future rave”, stworzona przez Davida Guettę i jego współpracownika Mortena Breuma, przerodziła się w trasę koncertową o tej samej nazwie. Ten nowy gatunek mocno zainspirował młodego producenta Hypatona. Chociaż Hypaton zajmuje się produkcją muzyki EDM i trance od 2014 roku, to dopiero w 2022 roku zdobył popularność na Instagramie dzięki sprytnej przeróbce utworu „Be My Lover”, która przyciągnęła uwagę samego Guetty.

David Guetta to prawdziwy pionier w dziedzinie muzyki, który zdobył międzynarodową sławę i zbliża się do 40 miliardów streamów. Zdobywca nagrody BRIT dla Producenta Roku i 2. miejsce na liście „DJ Mag”, niedawno znalazł się na 9. miejscu najczęściej odtwarzanych artystów na Spotify. Jego utwory osiągnęły szczyty list iTunes w 113 krajach, a liczba jego obserwujących na Spotify przekroczyła 25 milionów. Sprzedał również ponad 50 milionów płyt. David Guetta nieustannie udowadnia, dlaczego jest uznawany za najbardziej cenionego artystę elektronicznego naszego pokolenia. Jego niedawny singiel „I’m Good (Blue)” z udziałem Bebe Rexhy odniósł ogromny sukces, zajmując pierwsze miejsce na oficjalnej brytyjskiej liście przebojów oraz w serwisach Spotify, Apple Music, Amazon Music i Shazam, a także w 15 innych krajach. Artysta otrzymał niedawno nagrodę za „Piosenkę Dance Roku” na gali iHeartRadio Music Awards, gdzie wcześniej został również uhonorowany tytułem „Artysta Dance Roku”. David Guetta został również uznany za „DJ Roku” na NRJ Music Awards, „Producenta Roku” na BRIT Awards oraz „Najlepszego Producenta” według 1001Tracklists. Guetta, mistrz kreatywności we wszystkich gatunkach muzycznych, zyskał na sile dzięki swojemu undergroundowemu projektowi „future rave” we współpracy z Mortenem. Duet niedawno wydał długo oczekiwaną EP-kę „Episode 2”, na której znalazł się potężny singiel „You Can’t Change Me” z udziałem Raye. Dodatkowo artysta pracuje nad nową muzyką pod pseudonimem Jack Back.

Elektryzujący remix utworu „Be My Lover” w stylu future rave pokazuje Davida Guettę w pełnej krasie jako jednego z czołowych artystów muzyki house. Jego kariera sięga lat 80., a wszystko wskazuje na to, że Guetta nie zamierza łatwo oddać swojej pozycji. Jednocześnie z radością wspiera młodych twórców.

Hypaton, mający zaledwie 24 lata, stał się prawdziwą sensacją w mediach społecznościowych dzięki pomysłowym remixom klasycznych utworów z lat 90. Łączy w nich nostalgiczne wokalne sample z futurystycznymi rytmami house’owymi. Dorastał w rodzinie muzyków i zaczął swoją przygodę z muzyką jako 5-latek, sięgając po gitarę. Inspirowany twórczością swojego kuzyna, DJ-a trance Giuseppe Ottaviani, Hypaton zajmuje się produkcją muzyki EDM i trance już od 2014 roku. W 2022 roku opublikował przeróbkę utworu „Be My Lover” grupy La Bouche. W ciągu niecałych 24 godzin stał się viralową gwiazdą. Od tamtej pory kariera Hypatona nabrała rozpędu – nawiązał współpracę z międzynarodową ikoną muzyki, Davidem Guettą. Oprócz wspólnego singla „Be My Lover”, artysta pojawi się u boku swojego mentora podczas jego show „F*** Me I’m Famous” na Ibizie. Dotychczas Hypaton zgromadził ponad 50 milionów wyświetleń i 100 tysięcy udostępnień za pośrednictwem kont największych światowych drużyn piłkarskich, agencji informacyjnych, celebrytów i nie tylko. Posiada także mnóstwo nowej muzyki, którą planuje wydać w tym roku.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: