Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Diana Ross powraca w szczytowej formie z nowym singlem i płytą

Diana Ross wraz z wydaniem nowego albumu „Thank You” prezentuje fanom singiel i teledysk .

Za reżyserię klipu „All Is Well” odpowiada Amanda Demme, którą wspierali synowie wokalistki, Evan Ross (producent) i Ross Naess (zdjęcia). Jednocześnie gwiazda opublikowała zupełnie nowy, pełen nadziei, miłości i pozytywnej energii singiel „I Still Believe”.

– Synowie dodali mi siły i pewności siebie, by nakręcić ten teledysk – mówi Diana Ross. – Po ponad dwóch latach bez występów, bez możliwości śpiewania przed kamerą, pomogli mi wrócić do wykonywania piosenek dla wielu osób. Cała trójka – Evan (producent), Ross (zdjęcia) i Amanda (reżyseria), a także wielu innych, naprawdę zatroszczyli się o mnie podczas realizacji klipu. Jestem wdzięczna za pracę, którą włożyli w ten projekt.

Jednocześnie gwiazda opublikowała zupełnie nowy, pełen nadziei, miłości i pozytywnej energii singiel „I Still Believe”:

Nową, bardzo osobistą płytę „Thank You” otwiera numer tytułowy, który będąc wyrazem wdzięczności nadaje ton całemu dziełu. 25. studyjny album wokalistki, aktorki, producentki oraz ikony stylu, zawiera wyłącznie nowy materiał. Każda z piosenek przepełniona jest szczęściem, pochwałą życia i radością, a całość dedykowana jest fanom Diany.

– Ostatni rok spędziłam nagrywając nową muzykę będącą wyrazem szczęścia, miłości i wdzięczności, które czuję każdego dnia – tłumaczy Ross. – To moja pochwała życia i was, słuchaczy. Ze wszystkim, co dzieję się teraz na świecie, wiedziałam, że muszę nagrać płytę, która będzie miała ważne przesłanie.

W zestawie znalazło się wiele energicznych utworów, wprost stworzonych na parkiety, jak chociażby pierwszy singiel „Thank You”, piosenka „Tomorrow” czy drugi singiel „If the World Just Danced” z klipem, w którym Diana Ross porywa do tańca ludzi z całego świata.

Nowy teledysk do „All Is Well” to z kolei bardziej refleksyjny obrazek, zachęcający ludzi, by znajdowali otuchę w małych rzeczach. Na album trafiły również delikatne ballady „Time To Call”, „Just In Case”, „The Answer’s Always Love” i „Count On Me”.

diana ross

Album „Thank You”, nagrany w domowym studiu Diany Ross, to przekaz pełen mocy, inkluzywności, miłości i wspólnoty. Każda z 13 piosenek przepełniona jest szczęściem, pochwałą życia i radością. Dzięki nim możemy poczuć, że nie jesteśmy sami. Dla Diany Ross rodzina, przyjaciele oraz oddana i kochająca publiczność zawsze były nieodłączną częścią życiowej historii. W tym wyjątkowym momencie w historii świata legenda muzyki stwierdziła, że czas na powrót do tego, co kocha najbardziej.

Diana Ross przy albumie pracowała z uznanymi kompozytorami i producentami. W tym gronie znaleźli się między innymi Jack Antonoff, Troy Miller, Triangle Park, Spike Stent, Prince Charlez, Amy Wadge, Neff-U, Freddie Wexler, Jimmy Napes, Tayla Parx, Fred White oraz Nathanial Ledgewick.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: