Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Doda z przebojem lata 2021!

Doda z utworem „Don’t Wanna Hide” zwyciężyła w konkursie Przebój Lata RMF FM i Polsatu.

„Don’t Wanna Hide” to pierwszy po ponad półtorarocznej przerwie utwór Dody. Artystka zaprezentowała go na koncercie „Przebój Lata RMF FM i Polsatu” i zdobyła ten tytuł. Uroczysta gala na zakończenie wakacji odbyła się w sobotę 28 sierpnia w Kielcach.

Ten nowoczesny i utrzymany w klubowym klimacie utwór z miejsca wpada w ucho za sprawą chwytliwego rytmu i niepowtarzalnego wokalu artystki. „Don’t Wanna Hide” jest także intrygujący w warstwie tekstowej. O ważnym przekazie utworu Doda mówi tak:

– Utwór opowiada o życiu w kłamstwie, o relacji, która jest zbudowana na sztucznej nadziei, o chęci wyrwania się z tej iluzji, w której sieć można wpaść zupełnie nieświadomie. To także piosenka o nieukrywaniu swoich potrzeb i marzeń o szczerej miłości. O odwadze, by wyrzucić z siebie prawdę i uwolnić się od gry pozorów, bez względu na cenę, którą przyjdzie nam zapłacić. Bo najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. A o prawdziwą miłość zawsze warto walczyć.

Utwór powstał dzięki współpracy Doroty z Patrykiem Kumórem, Dominikiem Buczkowskim-Wojtaszkiem i Lanberry.

Fanów na pewno ucieszy fakt, że do „Don’t Wanna Hide” powstał także polski tekst.

Piosenka promuje jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów ostatnich lat – „Dziewczyny z Dubaju”.

W klipie do „Don’t Wanna Hide” pojawiły się ujęcia z filmu – to pierwsza okazja, by szersze grono odbiorców mogło zobaczyć sceny z „Dziewczyn z Dubaju”.

Reżyserką filmu jest Maria Sadowska („Dzień kobiet”, „Sztuka kochania”), scenariusz napisał Mitja Okorn („Planeta singli”), a zdjęcia to zasługa Artura Reinharta („Pora umierać”, „Jutro będzie lepiej”).

W filmie zobaczymy takie gwiazdy kina jak Paulina Gałązka, Katarzyna Figura, Jan Englert, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Kaczmarczyk i Józef Pawłowski. „Dziewczyny z Dubaju” oparte są na książce Piotra Krysiaka o tym samym tytule.

Główna bohaterka filmu, Emi, to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: