Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Rap / HipHop

Drake i 21 Savage mają wspólną płytę.

Drake i 21 Savage prezentują wspólny album „Her Loss”.

16-utworowy krążek zawiera gościnny występ Travisa Scotta w piosence „Pussy & Millions”. Znajdziemy tu także „Circo Loco” z samplem hitu Daft Punk, „One More Time”.

Data premiery oraz tytuł płyty zostały po raz pierwszy ujawnione w teledysku do ich singla „Jimmy Cooks” z ostatniego albumu Drake’a „Honestly, Nevermind”. Utwór zadebiutował na 1. miejscu listy Billboard Hot 100.

„Honestly, Nevermind” to 11. album Drake’a na szczycie listy albumów Billboard 200, który sprzedał się w nakładzie 204 tys. egzemplarzy w pierwszym tygodniu. Tym samym Drake stał się piątym artystą, który ma na koncie ponad 10 albumów #1. Mimo ogromnego sukcesu, raper już po raz drugi zdecydował się nie zgłaszać płyty do rozważenia nominacji do Grammy.

Teledysk do „Jimmy Cooks” ujrzał światło dzienne w 30. urodziny 21 Savage, co wzbudziło spore spekulacje fanów na temat nadchodzącej płyty. Wkrótce Drake bez zapowiedzi pojawił się na koncercie 21 Savage w Atlancie.

Drake i 21 Savage

Para ma na koncie liczne współprace, takie jak „Knife Talk” z albumu Drake’a „Certified Lover Boy” czy „Mr. Right Now” z albumu 21 Savage i Metro Boomin „Savage Mode II”. Inne wspólne utwory to „Sneakin’” i „Issa”. W czerwcu dołączyli do Pharrella i Tylera, the Creatora na „Cash In Cash Out”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: