Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Surfaces mają nowy singiel „Sheesh!”

Duet Surfaces właśnie zaprezentował nowy singiel „Sheesh!”.

W nagraniu gościnnie pojawił się Tai Verdes. Do uwtoru powstało koncertowe wideo zrealizowane podczas festiwalu Lollapalooza.

W czerwcu tego roku grupa wydała swój czwarty album „Pacifico”, na który do tej pory ukazały się już single „Wave of You”, „Next Thing (Loverboy)” i „So Far Away”. Utwór „Wave of You” wciąż święci triumfy w serwisach społecznościowych, gdzie został odtworzony ponad ponad 34 mln razy.

Album „Pacifico” został nagrany przez Forresta Franka i Colina Padaleckiego w ich domowym studiu w Malibu. Plażowa energia jest słyszalna w każdej nucie albumu. Jak mogliśmy przeczytać w recenzji Ones to Watch, „niecodziennie mamy do czynienia z pop-rockowym zespołem, którego dokonania mogą skojarzyć się z twórczością takich artystów jak Bill Whiters, Hall & Oates, Beach Boys i Chance the Rapper wymienionych jednym tchem”.

– Chcieliśmy zrobić album oddający klimat miejsca, w którym go nagrywaliśmy. Postanowiliśmy wrócić do korzeni i nagrywać na domowym sprzęcie, otoczeni otwartymi oknami, za sprawą których mogliśmy uchwycić energię codziennego dnia w Malibu. Przez niemal miesiąc budziliśmy się w tych wspaniałych okolicznościach przyrody i czerpaliśmy z feelingu, jaki nam dawał. Mamy nadzieję, że fani usłyszą to na płycie – przyznaje zespół.

Surfaces to zespół założony w Teksasie przez Forresta Franka i Colina Padaleckiego w 2017 roku. Forrest odpowiadał za wokal i produkcję, a Colin za kompozycje i aranżacje. Ich debiutancki album „Surf” spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem, a kolejne wydawnictwa – „Where the Light Is” (2019) i „Horizons” (2020) – zapewniły grupie rozgłos na całym świecie.

Największy dotychczasowy sukces Surfaces odniośli za sprawą singla „Sunday Best”, który dotarł do 19. pozycji Billboard Hot 100 i przekroczył 2 miliardy streamów na całym świecie. Zespół można było obejrzeć w programach „The Tonight Show with Jimmy Fallon”, „Late Night with Seth Meyers”, „The Late Late Show with James Corden” i „The TODAY Show”. Surfaces spełniło również swoje artystyczne marzenie i wydało wspólny singiel z sir Eltonem Johnem – „Learn to Fly”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: