Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Ellie Goulding wraca z nowym singlem

Ellie Goulding przedstawia „Easy Lover”.

Ten nowy kawałek zapowiada triumfalny i długo oczekiwany powrót artystki. To pierwsze wydawnictwo od czasu, gdy Ellie znalazła się na szczycie list przebojów z albumem „Brightest Blue” (2020).

Napisany i wyprodukowany we współpracy z legendarnym Gregiem Kurstinem i Julią Michaels, utwór zawiera niepowtarzalny wokal Ellie w połączeniu z pulsującym basem, mocnymi syntezatorami, epickimi zmianami tonacji i zaraźliwymi melodiami – to wprost idealne połączenie, gotowe, aby stać się letnim hitem.

Na nowym singlu znajduje się również raper Big Sean, który dodaje swój charakterystyczny flow, kontrastujący z zapierającym dech w piersiach harmoniami Ellie. Big Sean jest jednym z największych nazwisk rapu, znanym z hitów takich jak „I Don’t Fuck With You” i „Dance (Ass)” z Nicki Minaj, a także z pracy z Justinem Bieberem, 2Chainz, Halsey i Calvinem Harrisem.

Oprócz singla Ellie wydała epicki teledysk do „Easy Lover”, w którym wciela się w nieziemskie stworzenie, które przybiera postać człowieka. Niesamowita oprawa wizualna jest ekscytującą ilustracją singla i została wyreżyserowana przez Sophię Ray (Years & Years, Raye, Mabel) pod kierownictwem Remi Black i z pomocą Nathana Kleina.

– Napisałam „Easy Lover” w LA wraz z Julią Michaels po rozmowie o zauroczeniu w świetnej osobie i świadomości, że nigdy tego nie odwzajemni – zdradziła artystka. – Piosenka opowiada o powrocie do tej samej niebezpiecznej osoby, aby poczuć się żywym, gdy wiesz, że raz za razem krzywdziła ludzi przed tobą. Fakt, że legendarny Greg Kurstin wyprodukował moją piosenkę, jest spełnieniem marzeń. Zawsze rozumie swoje zadanie!

Swoje zadanie bez wątpienia rozumie też sama Ellie.

Już wkrótce więcej wiadomości na temat jej nadchodzących projektów!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: