Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Gromee z Olivią Addams prezentują wspólny singiel „Broken”- będzie hit!

Gromee i Olivia Addams mają wspólny hit!

Gromee – czołowy polski DJ, producent oraz juror w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”nie zwalnia tempa!  Wielokrotnie podbijał listy przebojów utworami takimi jak „One Last Time (feat. Jasper Jenset)” czy „Cool Me Down” z INNA. Teraz powraca z nowym tanecznym hitem – tym razem z Olivią Addams prezentuje najnowszy singiel „Broken”!

– Kocham muzykę, oraz pracę z ludźmi którzy traktują ją jak pasję, i najlepszą formę do wyrażania siebie  – mówi Gromee. -Olivia Addams niewątpliwe, należy właśnie do tej nielicznej grupy osób. Gdy po raz pierwszy usłyszałem jej głos, wiedziałem, że muszę zrobić z nią utwór. Jakiś czas temu, spotkaliśmy się w Polsce po raz pierwszy, i wspólnie doszliśmy wniosku, że musimy razem coś stworzyć. Później wszystko potoczyło się w ekspresowym tempie. Utwór nagraliśmy zdalnie- Olivia w Rumuni, ja w Polsce. Na szczęście w końcowej fazie tworzenia „Broken” nasze drogi się skrzyżowały i spotkaliśmy się w Rumunii na planie teledysku. To był wspaniały czas i obiecałem Rumuńskiej ekipie, że wkrótce tam wrócę.

-„Broken” to piosenka o nadziei i miłości (dokładnie w tej kolejności 😉! Chodzi o miłość między dwojgiem ludzi, której los nigdy nie sprzyjał – dodaje Olivia. – Mimo to, w głębi serca wiedzieli, że ich więź jest na tyle silna, że warto o nią walczyć. Współpracę z Gromeem wspominam super! Gromee jest niezwykle życzliwym i profesjonalnym artystą. Jestem bardzo wdzięczna i nie mogę uwierzyć w to, co wspólnie stworzyliśmy. Świetnie bawiliśmy na planie teledysku. Jestem absolutnie zachwycona efektem końcowym i mam nadzieje, że Wy też będziecie!


gromeeGromee (Andrzej Gromala) już od ponad dekady jest obecny na polskim i zagranicznym rynku muzycznym. Jest znany ze współpracy z wschodzącymi międzynarodowymi artystami, z którymi tworzy hity radiowe. Był headlinerem prestiżowych festiwali EDM i dzielił scenę między innymi z Mariah Carey, Stevem Aokim, Stingiem czy Eltonem Johnem. Jest pomysłodawcą Orchestronu, popularnej serii koncertów ze stuosobową orkiestrą, która poddaje elektroniczne i taneczne klasyki zupełnie nowej aranżacji. W swoim artystycznym dorobku, może pochwalić się 10 singlami które pokryły się platyną, jego utwory na Spotify zostały odtworzone ponad 94 miliony razy, a klipy na YT zaliczyły aż 162 miliony wyświetleń. Gromee był także jurorem popularnego w programu telewizyjnego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.


olivia addamsOlivia Addams – to pochodząca z Rumunii piosenkarka i autorka tekstów z imponującym portfolio, to jedno z najświeższych nazwisk w przemyśle muzycznym. W pierwszym roku swojej kariery wydała piosenki z kilkoma ważnymi artystami, będąc jednocześnie autorką tekstów dla wielu znanych artystów na rumuńskim rynku. Jej najpopularniejszy singiel „Stranger” szczyci się ogromną popularnością nie tylko w Polsce i Rumunii. Jej autentyczna i pełna życia osobowość sprawiła, że fani na całym świecie zakochują się w niej bez granic. Ta młoda i niezwykle obiecująca artystka z pewnością nie da o sobie zapomnieć i sporo jeszcze o niej usłyszymy.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: