Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

!hot Newsy Pop / Dance

Gwen Stefani powraca! Posłuchaj nowego numeru!

To jest wielki powrót Gwen Stefani

Gwen Stefani – światowa gwiazda muzyki, świętuje swój triumfalny powrót z singlem „True Babe”. To pierwsze wydawnictwo artystki po singlu „Slow Clap” z 2021 roku z udziałem Saweetie.

„True Babe” to doskonały popowy numer z alternatywnym akcentem. Utwór wysuwa na pierwszy plan charakterystyczny wokal Stefani oraz jej imponujący talent do pisania niezwykle szczerych tekstów. Produkcją piosenki zajęli się szwedzki duet Jack & Coke oraz rockman z Los Angeles KThrash.

Stefani rozpoczęła właśnie festiwalowe lato po Wielkiej Brytanii i Europie, występując na Prague Rocks Festival w Czechach. Poza nadchodzącymi koncertami, niedawno ogłoszono, że artystka powróci jako trenerka w 24. sezonie „The Voice” razem z Rebą McEntire, Johnem Legendem i Niallem Horanem.

Gwen Stefani

Trzykrotna laureatka Grammy Gwen Stefani dała się poznać światu jako liderka zespołu No Doubt. Do największych przebojów zespołu zalicza się utwory „Don’t Speak”, „Just a Girl” czy „Hey Baby”. Jako solistka zadebiutowała z albumem „Love. Angel. Music. Baby.”, na którym znalazły się hity „Rich Girl”, „What You Waiting For?” oraz wyprodukowany przez Pharrella Williamsa „Hollaback Girl”.

„True Babe” i „Slow Clap” to dowód na wszechstronność Stefani, mocno kontrastujący z poprzednim singlem „Let Me Reintroduce Myself”. W 2020 roku Gwen zaprezentowała dwa przeboje #1 z Blakiem Sheltonem, „Nobody But You” i „Happy Anywhere”. Wydała także reedycję świątecznego albumu „You Make It Feel Like Christmas”. Na krążek trafiły dwa premierowe utwory, w tym „Here This Christmas” napisany wspólnie z Ryanem Tedderem.

Do tej pory Gwen Stefani sprzedała ponad 60 mln egzemplarzy albumów na całym świecie. Wydany w 2015 roku album „This Is What the Truth Feels Like” debiutował na szczycie Billboard 200. Teraz „True Babe” przypomina, dlaczego stała się legendą popu. Okazuje się, że ma jeszcze sporo do pokazania.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: