Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Hailee Steinfeld z nowym singlem „SunKissing” – posłuchaj

Hailee Steinfeld – piosenkarka, autorka tekstów oraz nominowana do Oscara aktorka powraca z nowym słonecznym singlem „SunKissing”. Ten optymistyczny kawałek zawiera wszystko, czego potrzebuje letni radiowy przebój.

Wydany w zeszłym roku „Coast” we współpracy z Anderson .Paakiem zgromadził do tej pory 68 milionów streamów na Spotify i 4 miliony wyświetleń na YouTubie. Utwór zdobył wiele pozytywnych recenzji. „SunKissing” otwiera nowy rozdział w karierze Hailee.

– To oczywiste, że Steinfeld jest obdarzona talentem, zarówno na ekranie, jak i wokalnie, jednak warto podkreślić, że rozwija się także w dziedzinie doboru doświadczeń i aranżacji. W końcu w muzyce pop nie chodzi tylko o śpiewanie wysoko i głośno pod taneczne bity – ale o tworzenie doświadczenia – Consequence

– Jej największy, najodważniejszy i najjaśniejszy jak dotąd rozdział – E! Online

– Za każdym razem, gdy Hailee Steinfeld wydaje piosenkę, po prostu wiesz, że będzie dobra – Teen Vogue

„Coast” i „SunKissing” to dopiero zalążek nadchodzącej muzyki od Hailee Steinfeld. W 2020 roku zaprezentowała EP-kę „Half Written Story”. Wydawnictwo, które zgromadziło już pół miliarda streamów, wypełniają ulubieńcy publiczności, takie jak „I Love You’s” i „Wrong Direction”. „i-D” ocenił EP-kę jako „szczerą kolekcję porządnych popowych piosenek”.

Dotychczasowa dyskografia Hailee obejmuje podwójnie platynowy debiutancki singiel „Love Myself”, poczwórnie platynowy hit „Starving”, uhonorowany podwójną platyną „Most Girls” oraz platynowe „Let Me Go” i „Rock Bottom”. Do tej pory Steinfeld zgromadziła w sumie prawie 10 miliardów streamów na całym świecie i dołączyła do Katy Perry, Charliego Puth i Meghan Trainor na trasach koncertowych.

Poza kwitnącą karierą muzyczną, Hailee wyróżnia się jako aktorka nominowana do Oscara. Ostatnio zagrała w przebojowym serialu Apple TV+ „Dickinson”, który przyniósł jej pożądaną nagrodę Peabody w 2020 roku. Pełniła również funkcję producentki wykonawczej przez wszystkie trzy sezony, a także napisała i wydała oryginalną piosenkę „Afterlife”. Poza rolą Emily Dickinson, Hailee wcieliła się w główną rolę Kate Bishop w przebojowym serialu Marvela „Hawkeye” dla Disney+ i udzieliła głosu Vi z „Arcane”. W lipcu 2023 roku ponownie wcieli się w rolę „Spider-Gwen” w nagrodzonym Oscarem filmie animowanym „Spiderman”.

Steinfeld zadebiutowała na dużym ekranie w filmie braci Coen z 2010 roku, „Prawdziwe męstwo”, zdobywając nominację do Oscara dla Najlepszej aktorki drugoplanowej. W 2015 roku zagrała w przeboju „Pitch Perfect 2”, a w 2016 roku zagrała w „The Edge of Seventeen”, zdobywając dwie nominacje do nagrody Critics’ Choice i do Złotego Globu. W 2017 roku wróciła z główną rolą w „Pitch Perfect 3”, zdobywając trzy nominacje do nagrody Teen Choice Award za swoją pracę zarówno w filmie, jak i muzyce. W tym samym roku Steinfeld zdobyła także nagrodę MTV EMA, nagrodę dla najczęściej coverowanego artysty Musical.ly na Billboard Music Awards, a także została uhonorowana przez „Variety” nagrodą Crossover Artist podczas dorocznej imprezy Hitmakers. W 2018 roku wystąpiła w hicie „Bumblebee”. Wydała także „Back To Life” – oryginalną piosenkę ze ścieżki dźwiękowej filmu.

W ubiegłym roku Hailee powróciła do muzyki z singlem „Coast” we współpracy z Anderson .Paakiem. Najnowszy singiel „SunKissing” to kolejne przypomnienie, że ma wiele talentów – w tym roku nie zawaha się ich użyć.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: