Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

„If I Can’t Have Love, I Want Power”-nowy album Halsey

Halsey prezentuje swój nowy album zatytułowany: „If I Can’t Have Love, I Want Power”

To jest już czwarty album studyjny Halsey. Wydawnictwo zawiera 13 utworów. Materiał na płytę został wyprodukowany przez Trenta Reznora i Atticusa Rossa, muzyków Nine Inch Nails, a także laureatów takich nagród jak Oscar, Złoty Glob i Grammy.

Ciekawostką jest fakt, że Trent Reznor i Atticus Ross po raz pierwszy wyprodukowali album innego artysty.

Gościnnie na krążku pojawiają się Dave Grohl, Lindsey Buckingham i Pino Palladino.

O krążku zrobiło się głośno już w momencie jego ogłoszenia, kiedy Halsey zorganizowała stream z oficjalnego odsłonięcia okładki w The Met Fifth Avenue w Nowym Jorku.

Premierze albumu towarzyszą pokazy filmu w reżyserii Colina Tilleya „IMAX Experience: Halsey Presents If I Can’t Have Love, I Want Power” w wybranych miejscach na całym świecie oraz ogólnodostępny lecz płatny livestream z koncertu „If I Can’t Have Love, I Want Power”, który będzie można obejrzeć dziś (30 sierpnia). Bilety na wydarzenie dostępne tutaj: https://www.momenthouse.com/halsey

Dotychczasowy dorobek Halsey liczy ponad 31 miliardów streamów (!!!) oraz 17 mln sprzedanych albumów na całym świecie.

„If I Can’t Have Love, I Want Power” to następca „Manic”, albumu, który zadebiutował na szczycie Billboard’s Top Current Albums i było pierwszym krążkiem wydanym w 2020, który otrzymał tytuł platyny w USA i w wielu innych krajach.

Halsey nieustannie przesuwa kreatywne granice, zostawiając swój ślad nie tylko w przemyśle muzycznym. Jej pierwsza książka, „I Would Leave Me If I Could: A Collection of Poetry”, zadebiutowała na szczycie bestsellerów „The New York Times” w listopadzie 2020. Artystka trafiła na listę TIME’s 100 Most Influential People of 2020, wygrała ponad 20 nagród, w tym AMA, MTV VMA, GLAAD, The Songwriters Hall of Fame’s Hal David Starlight Awards i CMT Music Award. Gwiazda założyła niedawno własną markę kosmetyków stworzoną dla każdego, about-face. Halsey aktywnie działa na rzecz młodzieży z trudnych domów, praw kobiet, świadomości zdrowia psychicznego czy społeczności LGBTQ.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: