Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy

Izabela Trojanowska z Budką Suflera w Lublinie dla Romualda Lipko

Izabela Trojanowska będzie gościem Budki Suflera podczas wyjątkowego koncertu. Artystka zaprezentuje swoje największe przeboje w trakcie imprezy poświęconej pamięci Romualda Lipko.

Koncert Budki Suflera i jej gości uświetni uroczystość nadania Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego w Lublinie imienia Romualda Lipko. Zmarły przed półtora roku kompozytor był autorem największych polskich przebojów, które stworzył nie tylko dla Budki Suflera, ale również dla Izabeli Trojanowskiej, Anny Jantar, Zdzisławy Sośnickiej, Urszuli czy Felicjana Andrzejczaka i wielu innych.

Współpraca Budki Suflera i Izabeli Trojanowskiej rozpoczęła się w 1980 roku i szybko okazała się „strzałem w dziesiątkę”. Wspólnie wylansowali takie przeboje jak: „Wszystko czego dziś chcę” czy „Tyle samo prawd, ile kłamstw”. To właśnie kompozycje Romualda Lipko napisane specjalnie dla Izabeli przyczyniły się do jej niezwykłej popularności.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 sierpnia 2021 roku o godz. 19.00. Rezerwacja i odbiór bezpłatnych wejściówek na miejsca siedzące rozpocznie się 11 sierpnia w kasie Centrum Kultury w Lublinie oraz pod adresem kasa@ck.lublin.pl.

źródło: ck.lublin.pl, prestigemjm.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: