Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Jessie Ware: nowy singiel, będzie nowa płyta!

Jessie Ware powraca z nowym singlem „Free Yourself”

Jessie Ware powraca z nowym singlem „Free Yourself”, który zapowiada jej piąte wydawnictwo.

„Free Yourself” to wprost gotowy na parkiet hymn. Utwór został napisany i wyprodukowany przez Coffee Clarence JR i legendarnego brytyjskiego producenta Stuarta Price’a.

– „Free Yourself” jest początkiem nowej ery – wyjaśnia Jessie. – Jestem bardzo podekscytowana faktem, że wydaję tę piosenkę pod koniec lata. Można do niej tańczyć bez zahamowań i po prostu się bawić. Tak właśnie ostatnio się czułam, mogąc znów koncertować i śpiewać. Baw się, uwolnij się!

Nowy utwór jest zwieńczeniem fantastycznego lata Jessie, która przywróciła do łask disco podczas przełożonych koncertów z trasy promującej album „What’s Your Pleasure?” i dała świetne występy na głównych scenach Glastonbury, Primavera Sound i Open’er Festivalu. W październiku Jessie uda się w trasę po Stanach Zjednoczonych jako support Harry’ego Stylesa podczas trasy „Love on Tour” na pięciu koncertach w United Center w Chicago.

Pomiędzy występami na długo oczekiwanych trasach, Jessie przesiaduje obecnie w studiu, gdzie pracuje nad swoim niecierpliwie oczekiwanym piątym albumem studyjnym.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: