Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Julia Kamińska: muzyczny debiut „Żal mi” – zobacz klip.

Julia Kamińska debiutuje z singlem „Żal mi”, do współpracy zaprosiła Skubasa!

Aktorka Julia Kamińska, szerzej znana jako BrzydUla, dawała już wcześniej znaki, że lubi i chce profesjonalnie śpiewać. Główny temat serialu BrzydUla2 „Tyle słońca w całym mieście” wykonuje sama Julia. W trakcje serialu kilkukrotnie można było też usłyszeć jej talent wokalny.

Tym razem Julia prezentuje swój pierwszy prawdziwy singiel „Żal mi” i tym samym debiutuje w branży muzycznej. To mocny debiut, gdyż do współpracy zaprosiła Skubasa.

Numer zachowany jest w nurcie indie pop, jest wspomnieniem miłości, która pozostawiła po sobie żal i rozgoryczenie. To połączenie wokalistów i piękna kompozycja sprawiają, że nie można przejść obojętnie obok tego utworu! Dopełnieniem muzyki jest filmowy teledysk, za którego scenariusz i reżyserię odpowiada Piotr Jasek.

– W tekście i muzyce utworu „Żal mi”, kryją się prawdziwe emocje. Mam nadzieję, że uda nam się poruszyć słuchaczy, albo przynajmniej wprawić ich w nostalgiczny nastrój – mówi Julia Kamińska.

Już dziś możemy zdradzić, że Julia wraz z producentem Marcinem Macukiem prowadzą intensywne prace nad albumem, który ukaże się jeszcze w tym roku!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: