Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Justin Bieber artystą roku MTV

Justin Bieber został artystą roku MTV. Podczas gali MTV Video Music Awards, Kanadyjczyk odebrał 2 statuetki i dał rewelacyjne show.

Podczas nowojorskiej gali MTV Video Music Awards, Kanadyjczyk nie tylko odebrał 2 statuetki (w kategorii Artysta roku oraz Najlepszy pop za singiel „Peaches” z udziałem Daniela Caesara i Giveona), ale także wystąpił na scenie.

Justin Bieber wykonał na żywo „Stay” oraz „Ghost”.

Justin Bieber to światowej słowy wokalista, który w ciągu 8 miesięcy dwukrotnie dotarł na szczyt the Billboard Hot 100, ostatnio z przebojem „Stay” zrealizowanym we współpracy z The Kid Laroi. 27-latek został też najmłodszym artystą, który może pochwalić się setką utworów na amerykańskiej liście przebojów. W trakcie swojej kariery zgromadził 75 miliardów streamów i sprzedał 70 milionów płyt. Ostatnim albumem Biebera jest „Justice”, który dotarł na 1. miejsce list sprzedaży w 117 krajach i ma już ponad 6 miliardów odsłuchów na całym świecie.

Multiplatynowa płyta „Justice” ukazała się właśnie w nowym formacie audio Dolby Atmos na Apple Music.

– Moim zdaniem Dolby Atmos wznosi muzykę na wyższy poziom – mówi Justin Bieber. – W lepszej jakości mojej muzyki nie słyszałem. Takie są fakty!

Justin Biebier

Tymczasem 8 października fani doczekają się teledysku do utworu „Ghost”. Tego samego dnia na platformie Amazon będzie można obejrzeć „Justin Bieber: Our World” – dokument poświęcony przygotowaniom do noworocznego koncertu artysty.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: