Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop

Justin Bieber artystą roku MTV

Justin Bieber został artystą roku MTV. Podczas gali MTV Video Music Awards, Kanadyjczyk odebrał 2 statuetki i dał rewelacyjne show.

Podczas nowojorskiej gali MTV Video Music Awards, Kanadyjczyk nie tylko odebrał 2 statuetki (w kategorii Artysta roku oraz Najlepszy pop za singiel „Peaches” z udziałem Daniela Caesara i Giveona), ale także wystąpił na scenie.

Justin Bieber wykonał na żywo „Stay” oraz „Ghost”.

Justin Bieber to światowej słowy wokalista, który w ciągu 8 miesięcy dwukrotnie dotarł na szczyt the Billboard Hot 100, ostatnio z przebojem „Stay” zrealizowanym we współpracy z The Kid Laroi. 27-latek został też najmłodszym artystą, który może pochwalić się setką utworów na amerykańskiej liście przebojów. W trakcie swojej kariery zgromadził 75 miliardów streamów i sprzedał 70 milionów płyt. Ostatnim albumem Biebera jest „Justice”, który dotarł na 1. miejsce list sprzedaży w 117 krajach i ma już ponad 6 miliardów odsłuchów na całym świecie.

Multiplatynowa płyta „Justice” ukazała się właśnie w nowym formacie audio Dolby Atmos na Apple Music.

– Moim zdaniem Dolby Atmos wznosi muzykę na wyższy poziom – mówi Justin Bieber. – W lepszej jakości mojej muzyki nie słyszałem. Takie są fakty!

Justin Biebier

Tymczasem 8 października fani doczekają się teledysku do utworu „Ghost”. Tego samego dnia na platformie Amazon będzie można obejrzeć „Justin Bieber: Our World” – dokument poświęcony przygotowaniom do noworocznego koncertu artysty.

Podziel się: