Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Justin Bieber: jako syn Diane Keaton i bohater dokumentu

Justin Bieber zaprezentował fabularyzowany klip do nowego utworu „Ghost”. W klipie zagrała gwiazda amerykańskiego kina, laureatka Oscara, Diane Keaton.

W teledysku widzimy Justina Biebera w roli syna Diane Keaton. Po śmierci ojca, chłopak pomaga matce odzyskać radość życia.

Za reżyserię klipu odpowiada Colin Tilley,

justin bieber

Wzruszający „Ghost” promuje reedycję ostatniej płyty Justina Biebera „Justice”.

Wydawnictwo „Justice: The Complete Edition” zawiera trzy bonusowe utwory, które dotąd nie ukazały się w Polsce. Poszerzony o piosenki „Red Eye”, „Hailey & Angels” oraz „Speak” zestaw dostępny jest w formacie cyfrowym. Łącznie na „The Complete Edition” znalazło się 25 utworów.

Od 8 października, na platformie Amazon zobaczyć można „Justin Bieber: Our World” – dokument poświęcony przygotowaniom do noworocznego koncertu artysty. Po trzyletniej przerwie gwiazdor wystąpił na dachu hotelu Beverly Hilton dla 240 zaproszonych gości. Film, który wyreżyserował Michael D. Ratner, pokazuje nie tylko prace nad niezwykłym show, ale i prywatne ujęcia Biebera z żoną Hailey.

„Justice”, szósty album Justina Biebera, oryginalnie ukazał się w marcu 2021 roku i dotarł na 1. miejsce list sprzedaży w 117 krajach. Z płyty pochodzą single „Hold On”, „Anyone”, „Lonely”, „Holy”, „Peaches” oraz okupujący od 7 tygodni szczyt notowania Billboardu „Stay”, a wśród gości znaleźli się m.in. Giveon, Daniel Caesar, The Kid Laroi, Dominic Fike, Khalid, Beam, Burna Boy czy Chance The Rapper. W pierwszym tygodniu w samych Stanach Zjednoczonych sprzedano 154 tys. egzemplarze albumu. Dziś „Justice” ma ponad 9 miliardów odsłuchów na całym świecie. We wrześniu płyta ukazała się w nowym formacie audio Dolby Atmos na Apple Music. – Moim zdaniem Dolby Atmos wznosi muzykę na wyższy poziom – mówi Justin Bieber. – W lepszej jakości mojej muzyki nie słyszałem. Takie są fakty!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: