Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Już jest Kombi „5” – posłuchaj u nas!

To dobra wiadomość dla fanów grupy KOMBII!

Po pięciu latach do sklepów muzycznych i serwisów cyfrowych trafił właśnie nowy album grupy Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka.

Nie da się ukryć, że od dłuższego czasu słuchacze i fani zespołu zadawali sobie pytanie: „Kiedy nowa płyta?”. Apetyt wzrastał z wydaniem dwóch singli zapowiadających premierę albumu „5”: „Przetrwamy” oraz „Ochronię nas”.

Dwa dni przed premierą krążka, zespół udostępnił premierowy utwór „Miłość znajdzie nas”:

– To trwało dość długo, było sporo różnych perturbacji i na koniec jeszcze pandemia… Ale jest!!! – komentuje Grzegorz Skawiński.

Tytuł nowego krążka wydaje się brzmieć dość enigmatycznie – co za sobą kryje tajemnicza „5”?

– Nasz nowy album „5” to po prostu piąty krążek po reaktywacji zespołu z oryginalną nową muzyką, stąd taki tytuł. Naszemu pokoleniu piątka kojarzy się z najlepszą oceną. Mamy nadzieję, że nowy materiał przypadnie Wam do gustu i ocenicie dobrze naszą pracę, na piątkę oczywiście – mówi Skawiński.

Na płycie pojawiło się 11 utworów + 4 bonusowe. Jakiego stylu możemy się spodziewać po nowym albumie?

– Płytę podzieliliśmy między dwóch producentów, co zaowocowało dwoma odsłonami naszego brzmienia. Jedna część jest ewidentnie nawiązująca do lat 80. i mocno elektroniczna, a druga pop-rockowa, bardziej gitarowa, co jest przecież dla nas naturalne. Poruszamy się swobodnie w obu stylach. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii. Przy płycie pracowało sporo osób i zaproszonych gości, „starzy” i „nowi” twórcy tekstów. Zaprosiliśmy do współpracy zupełnie nowych producentów i realizatorów. Pracowało nam się znakomicie! Myślimy, że to będzie słychać na płycie! Życzymy dobrej zabawy i refleksji przy słuchaniu – dodał Grzegorz.

Posłuchaj całej płyty:

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: