Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

K-pop’owa gwiazda Lisa z Blackpink szturmuje internet solo

Lisa z Blackpink szturmuje internet solo. „LALISA” hitem Spotify i YouTube

Singiel „LALISA” w dniu premiery wdarł się szturmem do Top 200 polskiego Spotify, bardzo długo utrzymywał się również na karcie Na czasie na YouTube. Krótko mówiąc, gwiazda Blackpink nie pomyliła się, wydając solowy materiał.

Wokalistka, raperka, tancerka i najliczniej obserwowana w mediach społecznościowych idolka K-popu wydała debiutancki minialbum „LALISA”.

Piosenka tytułowa z miejsca stała się przebojem, podbijając zarówno Spotify, jak i YouTube.

lisa

W zestawie znalazł się ponadto utwór „Money” oraz instrumentalne wersje obydwu nagrań. Pochodząca z Tajlandii artystka premierowo wykonała numer „LALISA” w popularnym amerykańskim talk show „Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Choć Lisa zdobyła sławę z mającym miliard streamów i odsłon zespołem Blackpink, świetnie radzi sobie również na własny rachunek.

Na Instagramie nosi zaszczytny tytuł „najchętniej obserwowanej gwiazdy K-pop”, co oznacza 58 milionów followersów. Z kolei na YouTube to właśnie jej kanał wśród wszystkich k-popowych artystek jest najliczniej subskrybowany. Na Lili’s Film zapisało się 8 milionów osób. Lisa stała się też inspiracją dla internetowego challenge’u „Did it work?”, po tym jak jeden z jej występów stał się viralową sensacją.

Teraz za sprawą „LALISA” fani mają okazję zobaczyć i usłyszeć Lisę, jakiej dotąd nie znali.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: