Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Karin Ann wystąpi z Imagine Dragons! Zobacz jej nowy klip!

Karin Ann nie przestaje zaskakiwać! Właśnie wyreżyserowała swój najnowszy klip!

„almost 20″ to tytuł najnowszego teledysku słowackiej wokalistki i performerki Karin Ann. Tym razem Karin Ann nie tylko śpiewa, ale także odpowiada za stronę graficzną i scenariusz najnowszego video.

„almost 20″, to jeden z singli promujących drugą EP-kę artystki zatytułowaną „side effect of being human”. Tym razem Karin Ann zdecydowała się na stworzenie lyrics video, które w całości sama opracowała graficznie. Teledysk jest podróżą przez kartki pamiętnika młodej dziewczyny, która opisuje tam swoje nastoletnie emocje, ubierając je w odpowiednie słowa czy rysunki.

„Myśląc o teledysku do tej piosenki, nic więcej nie przychodziło mi do głowy, jak pokazanie tego jako pamiętnik dziewczyny, która za chwilę przestanie być nastolatką. W maju pisze maturę i kończę 20 lat. Czuję podskórnie, że pewien etap się kończy. Od zawsze bardzo lubiłam malować i rysować, jednak kontuzja ręki sprawiła, że nie mogłam w pełni oddać się temu zajęciu. Naturalną koleją rzeczy w moim przypadku było, że wybrałam muzykę. Obrazek do „almost 20″ pozwolił mi się spełnić na innym polu. Dzięki niemu poznaliście też kolejną część mnie. Bardzo się z tego cieszę!” – mówi Karin Ann.

Co sądzicie o nowym teledysku autorstwa Karin Ann? Nam się bardzo podoba.

Młoda Słowaczka niebawem wystąpi na kilku europejskich festiwalach m.in. Great Escape
w Brighton oraz Super Bloom w Monachium. Prawdziwą bombą dla fanów Karin będą jednak trzy wspólne koncerty z Imagine Dragons – w Rydze i dwa w Pradze.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: