Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Rock / Metal

Katarzyna Figura w klipie Spirit In The Forest

Katarzyna Figura wystąpiła w klipie do utworu „Strangelove” – covera zespołu Depeche Mode, nagranego przez polską grupę Spirit In The Forest.

Pomysł na zaproszenie Katarzyny Figury, do udziału w teledysku, wyszedł od perkusisty Kordiana Sikorskiego, który tak o tym mówi w rozmowie z „Dziennikiem Bałtyckim”:

O zaangażowaniu pani Katarzyny myślałem już od ponad 5 lat. W końcu udało mi się z nią skontaktować. Pani Katarzynie spodobała się moja wizja klipu i zgodziła się na współpracę.

Katarzyna Figura
fot. Facebook zespołu

„Strangelove” to piosenka o miłości i namiętności. A pani Katarzyna jest piękną i namiętną kobietą, która oddaje to swoją grą.

Pani Katarzyna posiada również charakterystyczny głos i śpiewa pewne frazy w refrenach – dodaje Damian Podbielski

Teledysk został zrealizowany przez Studio Filmowe „Czarna Zebra” w Wejherowie, a czarno-biała stylistyka jest nawiązaniem do oryginalnego klipu Depeche Mode wyreżyserowanego przez Antona Corbijna.

Zespół powstał przed dwoma laty z inicjatywy Kamila Podbielskiego, który jest wokalistą i klawiszowcem. Ponadto grupę tworzą: grający na gitarze Damian Podbielski, basista Artur Baranowski oraz perkusista Kordian Sikorski.

Nazwa zespołu nawiązuje do ostatniego albumu live Depeche Mode zatytułowanego „Spirits in the Forest” oraz do faktu, że członkowie grupy spotkali się  w wejherowskim lesie.

Dzięki miłości do muzyki Depeche Mode połączyliśmy siły oraz nasze wieloletnie doświadczenia studyjne i sceniczne. Naszym celem jest granie utworów Depeche Mode i pokazanie magii tego zespołu.

Muzycy podkreślają, że w dorobku Depeche Mode ważny jest każdy dźwięk, a każde muzyczne dzieło, utwór czy album, jest dojrzałe i starannie przemyślane.

Robimy to tylko i wyłącznie dla zabawy. Po to, żeby zrobić coś fajnego.

fot. Facebook zespołu

Zespół Spirits In The Forest planuje nagranie jeszcze kilku singli. Grupa właśnie zakończyła nagrywanie swojej wersji utworu „A Question of Time”, którego premiera planowana jest na początek 2022 roku. Grupa rozpocznie koncertowanie latem przyszłego roku.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: