Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Katy Perry, Post Malone, J Balvin i Lil Yachty na 25-lecie Pokémonów

Lubisz pokemony? Oni też: Katy Perry, Post Malone, J Balvin i Lil Yachty pojawią się na płycie z okazji 25-lecia Pokémonów

Niełatwo oprzeć się urokowi Pokémonów, dlatego na płycie poświęconej Pikachu i spółce usłyszymy największe współczesne gwiazdy.

„Pokémon 25: The Album” będzie zwieńczeniem trwających blisko rok obchodów 25-lecia Pokémonów. Płyta ukaże się 15 października, zawierać będzie utwory takich gwiazd jak Katy Perry, Post Malone, J Balvin czy Lil Yachty.

Świętowanie jubileuszu rozpoczął Post Malone, który w lutym 2021 roku podczas wirtualnego koncertu „Pokémon’s P25 Music” zaprezentował „Only Wanna Be with You – Pokémon 25 Version” – niespodziewany cover przeboju Hootie and the Blowfish. W maju Katy Perry opublikowała główny singiel z płyty – „Electric”.

Następnie, w sierpniu fani mieli okazję poznać piosenki, które nagrali Vince Staples („Got 'Em”), Cyn („Wonderful”), Mabel („Take It Home”) i Louane („Game Girl”), które zostały zebrane na EP-ce „The Red”.

Teraz dowiadujemy się, że na „Pokémon 25: The Album: trafią ponadto nowe utwory takich gwiazd jak J Balvin, Lil Yachty, Jax Jones z Sinead Harnett, Yaffle (japoński artysta i producent) oraz Tierra Whack. Ponadto w zestawie znajdą się alternatywne wersje piosenek ZHU z EP-ek „The Red” i „The Blue”.

– Od zawsze byłem wielkim fanem Pokémonów, więc bez zastanowienia zgodziłem się, by pojawić się na tym albumie – przekonuje Lil Yachty. – Bardzo lubię piosenkę, którą nagrałem. Nosi tytuł „Believing” i mam nadzieję, że zainspiruje moich fanów, by podążali za marzeniami.

– P25 Music to niesamowita podróż, podczas której mieliśmy okazję współpracować z wieloma niesamowitymi artystami – podsumowuje Colin Palmer, wiceprezes marketingu The Pokémon Company International. – Odliczając dni do premiery „Pokémon 25: The Album”, cieszymy się bardzo, że dołączyli do nas Lil Yachty, Tierra Whack i Jax Jones.

Pokémon 25: The Album –  lista utworów

1. Katy Perry – Electric

2. Jax Jones – Phases (with Sinead Harnett)

3. Mabel – Take It Home

4. Lil Yachty – Believing

5. J Balvin – Ten Cuidado

6. Cyn – Wonderful

7. Vince Staples – Got ‘Em

8. Louane – Game Girl

9. Tierra Whack – Art Show

10. Post Malone – Only Wanna Be With You (Pokémon 25 Version)

11. Yaffle – Reconnect (feat. Daichi Yamamoto & AAAMYYY)*

12. Mabel – Take It Home (ZHU Remix)*

13. Cyn – Wonderful (ZHU Remix)*

14. Vince Staples – Got ‘Em (ZHU Remix)*

*tylko album cyfrowy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: