Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Klaudia Sobotka: czy debiutancki singiel będzie hitem?

Klaudia Sobotka ma blisko ćwierć miliona followersów na TikToku, ponad 3 miniony polubień i ocean pytań o autorską muzykę, która właśnie ujrzała światło dzienne. Oto jej debiutancki autorski singiel „Sio”:

Klaudia Sobotka to songwriterka, producentka, multiinstrumentalistka i wokalistka, która autorskimi wersjami największych przebojów podbiła serca szerokiego grona odbiorców. Jej biegłość w korzystaniu z najnowszych technologii przy tworzeniu inspirujących treści zaowocowała zaproszeniem do prestiżowej kampanii Meta – Twórcy jutra i nagrodą w konkursie Galaxy Awards Samsunga dla najbardziej utalentowanych twórców na TikToku. Mocnym debiutem na festiwalu Great September artystka udowodniła, że na scenie czuje się równie pewnie, jak w przestrzeni internetowej.

W muzyce Klaudia stawia na szczerość i autentyczność, bezbłędnie łącząc ciężkie, gitarowe brzmienia z alt popem. W debiutanckim singlu „SIO” rockowy sznyt przełamują elektryzujące brzmienia syntezatorów i energetyczny bas.

„SIO” to opowieść o powrotach ludzi, przed którymi najchętniej zamknęlibyśmy drzwi:

Są osoby, które mimo zerwania (kiedyś bliskiej) relacji, próbują ponownie znaleźć miejsce w naszym życiu, zrobić w nim bałagan, po czym zniknąć. Tytułowe „Sio” jest komunikatem skierowanym bezpośrednio do takiej osoby.
-opowiada artystka.

Singlowi towarzyszy teledysk w reżyserii Pawła Grabowskiego (WOW Pictures), będący sentymentalnym powrotem do lat 90.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: