Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Kygo w wielkim hicie Paula McCartney’a i Michaela Jacksona

Kygo przypomina hit „Say Say Say” Paula McCartney’a i Michaela Jacksona

Kygo, światowej sławy producent i DJ prezentuje oficjalny remake hitu Paula McCartneya i Michaela Jacksona, „Say Say Say”. Pochodzący z 1983 roku taneczny kawałek dostaje od Kygo housowego tchnienia, na tle którego wokale legendarnych artystów brzmią jeszcze wyraziściej.

Kygo: „Jestem absolutnie zaszczycony, mogąc pracować nad piosenką stworzoną przez dwie największe muzyczne legendy wszechczasów. Paul McCartney i Michael Jackson bardzo wiele znaczyli dla mnie jako artysty i słucham ich muzyki od dziecka. Moim marzeniem była współpraca z tymi ikonicznymi artystami i mam nadzieję, że wszyscy będą cieszyć się tą piosenką tak samo jak ja”.

„Say Say Say” to pierwsze wydawnictwo Kygo w 2023 roku, następca czwartego albumu artysty, „Thrill Of The Chase”, który ujrzał światło dzienne minionej jesieni. Wśród wykonawców, których możemy na nim usłyszeć, są: Ambassadors, DNCE, Lukas Graham, Sam Feldt, Plested, Dean Lewis i inni. „Thrill Of The Chase” podąża ścieżką wyznaczoną przez Kygo kilka lat wcześniej, po wydaniu w 2020 roku „Golden Hour”, eksponując jego charakterystyczna, bujną, napędzaną fortepianem muzykę oraz zamiłowanie do eksperymentowania z gatunkami.

Czy to za pianinem w swoim studio, czy jako headliner na wyprzedanym festiwalu, Kygo po cichu potwierdza swój nieprzeciętny talent oraz pozycję myślącego przyszłościowo producenta, dynamicznego DJ-a i wpływowej globalnej supergwiazdy. Norweski muzyk, urodzony jako Kyrre Gørvell-Dahll, po raz pierwszy pokazał się światu w 2013 roku i po cichu stał się jednym z najbardziej wszechobecnych twórców przebojów. Gromadząc łącznie 23 miliardy streamów pobił liczne rekordy. Nagrodzony multiplatyną za „It Ain’t Me” (z Seleną Gomez) trafił do pierwszej dziesiątki na liście BillboardHot 100. W 2019 roku wypuścił „Higher Love” z Whitney Houston i zajął pierwsze miejsce w Dance Radio. Na wydanym w 2020 roku albumie „Golden Hour” znalazły się takie hymny, jak: „Like It Is” (feat. Zara Larsson & Tyga), „Lose Somebody” (z OneRepublic), i „I’ll Wait” (feat. Sasha Alex Sloan). Album zgromadził ponad 2,5 miliarda odtworzeń na całym świecie. Po „Golden Hour” Kygo wydał swoje remiksy „What’s Love Got To Do With It” Tiny Turner i „Hot Stuff” Donny Summer, które zebrały entuzjastyczne recenzje. Po występach w Lollapalooza i Life Is Beautiful w 2022 roku wyprzedanych koncertach w Madison Square Garden i Ullevaal Stadion w Oslo, Kygo zaskoczył fanów czwartym albumem “Thrill Of The Chase”, który zawierał przebojowe single, w tym „Dancing Feet” (feat. DNCE), „Woke Up In Love” (z Gryffinem i Calumem Scottem) oraz „Never Really Loved Me” (feat. Dean Lewis). Zgromadziły one ponad 700 milionów streamów na całym świecie.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: