Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

La Di Da Da Di Da – będzie nowy taneczny hit od Becky Hill

Becky Hill i Topic pojawili się właśnie na wspólnym singlu „My Heart Goes (La Di Da)”. Wszystko wskazuje na to, że będzie to taneczny hit. 

Zachwycająca wokalistka i autorka wielu przebojów, i artystka wyznaczająca trendy – Becky Hill – prezentuje nowy singiel „My Heart Goes (La Di Da)” ft. Topic.

„My Heart Goes (La Di Da)” to może być następca świetnie przyjętego singla „Remember” ft. David Guetta, który w Wielkiej Brytanii ma już status srebrnej płyty i znajduje się w top 5 najpopularniejszych utworów w stacjach radiowych. Utwór ten coraz lepiej radzi sobie także na listach przebojów w naszym kraju.

W dorobku Becky Hill są także świetnie przyjęte single „Better Off Without You” ft. Shift K3Y (platyna w UK), „Heaven On My Mind” (złoto) oraz „Last Time” (top 40).

Ten singiel to zapowiedź debiutanckiego albumu Becky Hill pt. „Only Honest On The Weekend”, który ukaże się  27 sierpnia.

Gościnnie na płycie pojawiają się 220 Kid, Banx & Ranx, David Guetta, Shift K3Y, S1mba, Sigala i Topic. Becky autorką lub współautorką każdego utwóru na płycie. Do współpracy nad krążkiem zaprosiła eklektyczne grono producentów: Lost Boy, Billen Ted, MK, MJ Cloe oraz MNEK.

Poprzednia płyta Becky „Get To Know” ukazała się w 2019 roku i była kolekcją singli, które Becky wydała solowo lub gdzie pojawiła się jako gość.  W 2020 kompilacja znalazła się w gronie top 5 najchętniej streamowanych albumów w UK. Dotarła też do 16. miejsca Billboard Dance/Electronic Album Chart w USA.

Becky Hill jest jedną z najbardziej rozchwytywanych artystek w świecie dance popu. Na jej dotychczasowy dorobek kompozytorski składa się ponad 180 piosenek, a katalog jej streamów przekroczył 2 miliardy w samym Spotify. W serwisie Becky może cieszyć się miesięczną liczbą słuchaczy przekraczającą 17 mln. 

Topic to autor jednego z największych hitów 2020 roku – „Breaking Me” ft. A7S (ponad 1,8 miliarda streamów). Artysta ma na koncie także świetnie przyjęte utwory „Your Love (9PM)” oraz „Why Do You Lie To Me”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: