Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Lady Gaga prezentuje „Dawn of Chromatica” – posłuchaj całej płyty!

Lady Gaga przedstawia „Dawn of Chromatica” – swój na szósty #1 album w karierze.

Zapraszam do tańca, by wspólnie uczcić młodych artystów z całego świata. Takich, którzy widzą świat, czują go i przekuwają te emocje na coś znacznie większego: muzykę – Lady Gaga

lady gaga cover

Producentem wykonawczym jest BloodPop, a na trackliście znalazły się utwory nagrane z takimi artystami jak A. G. Cook, Arca, Ashnikko, Bree Runway, Charli XCX, Chester Lockhart, Clarence Clarity, COUCOU CHLOE, Dorian Electra, Doss, Jimmy Edgar, Lil Texas, LSDXOXO, Mood Killer, Mura Masa, Pabllo Vittar, Planningtorock, Rina Sawayama i Shygirl.

Dobór artystów do nowych wersji w dużej mierze zależał od fanów Lady Gagi, którzy pisali, kogo chcą usłyszeć w projekcie.

Jak mówi BloodPop: – „Chromatica” ukazała się na początku światowej pandemii i dla wielu był to promień światła w bardzo mrocznym czasie. „Dawn of Chromatica” to soundtrack do wschodu słońca po bardzo długiej nocy.

Na płycie znajdziemy muzykę stworzoną przez jednych z najbardziej przyszłościowo myślących artystów we współczesnej muzyce. Pochodzą z całego świata, a we współpracę z Lady Gagą włożyli mnóstwo serca i pasji. Wszystko od społeczności dla społeczności.

Posłuchaj „Dawn of Chromatica”:

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: