Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Madonna od 40 lat na estradzie!

W dniu 63. urodzin, Madonna poinformowała, że zawarła nową umowę z wytwórnią Warner Music, która tym sposobem weszła w posiadanie całego katalogu artystki, na który składają się płyty, single, wydawnictwa koncertowe i kompilacje hitów. 

W przyszłym roku mija dokładnie 40 lat od premiery pierwszego singla Madonny. W 1982 roku ukazał się jej pierwszy przebój pt. „Everybody”. To właśnie z tej okazji planowana jest seria reedycji wszystkich dotychczasowych płyt Królowej Popu.

Szczegóły poznamy wkrótce. Na razie wiadomo jedynie, że Madonna osobiście czuwać będzie nad tym projektem.

– Od samego początku, grupa Warner Music z największa dbałością pomagała mi realizować wizję i przybliżać moją muzykę fanom na całym świecie – przyznała Madonna.

– Byli niesamowitymi partnerami, dlatego z radością rozpoczynam z nimi kolejny rozdział, aby uczcić moją muzykę z ostatnich 40 lat.

Zobacz jak wtedy wyglądała Królowa Popu:

pierwszy singiel Madonny

Wkrótce powinien ukazać się dokumentalny film  „Madame X” związany z ostatnim krążkiem artystki.

Płyta „Madame X” jest wyraźnie zainspirowana czasem jaki Madonna spędziła w Lizbonie. Na płycie śpiewa po portugalsku, hiszpańsku i oczywiście po angielsku. Album był nagrywany przez ponad 18 miesięcy zarówno w Lizbonie jak i Londynie, Los Angeles i Nowym Jorku. Wyraźnie słychać wpływy muzyki latynoskiej i portugalskiego fado. Płyta powstała we współpracy z Mirwaisem, Mikiem Deanem, Diplo i innymi artystami. „Madame X” ukazała się w czerwcu 2019 roku.

Singiel promujący „Madame X”
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: