Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Rock / Metal

Måneskin i Tom Morello w singlu „Gossip”

Måneskin i Tom Morello przeszli samych siebie. Uwielbiany na całym świecie zespół właśnie wydał singiel „Gossip” z udziałem legendarnego Morello, znanego m.in. z Rage Against The Machine, Audioslave oraz Bruce Springsteen And The E Street Band.

Singiel jest zapowiedzią albumu „RUSH!”, który właśnie się ukazał.

Zespół tak komentuje współpracę z Morello:

„Ogromne doświadczenie Toma Morello pozwoliło nam wziąć wskazówki, jak tworzyć utwory bez nadmiernego myślenia. Żadne słowa nie wyrażą naszej wdzięczności za dołączenie do nas w tym kawałku. To zaszczyt dla całego zespołu!” – mówi Damiano.

„[Tom Morello] wniósł trochę Rage do Måneskin!” – Ethan

„Tom jest jednym z najwspanialszych muzyków, których słucham i od których – praktycznie od zawsze – się uczę. Gra z nim była spełnieniem moich marzeń. To najważniejszy moment tego niesamowitego roku!” – Thomas

„Piosenka zaczęła się od riffu, który Thomas napisał jakiś czas temu. Długo go trzymaliśmy i wciąż do niego wracaliśmy. A potem dołączyła do nas ikona, Tom Morello, który wniósł coś ekstra do klasycznego brzmienia Måneskin” – Vic

Tom Morello dodaje:

„Kiedy usłyszałem, że istnieje rock’n’rollowy zespół z Włoch, który robi na świecie furorę, nie mogłem w to uwierzyć. Zobaczyłem później, jak grają na żywo i byłem zachwycony. Są głośni, seksowni i ROCKOWI! Zasługują na to, by być jednym ze sztandarów rock’n’rolla młodszego pokolenia. Jammowałem z nimi w ich studio w Hollywood. To świetny zespół – wszyscy świetnie grają, piszą świetne piosenki, są blisko ze swoją publicznością, a sposób, w jaki grają na żywo… ich tłum wprost SZALEJE! Wszystko to wygląda jak niektóre z największych zespołów lat 90.”.

Wyprodukowany głównie przez Maxa Martina i Fabrizio Ferraguzzo album został nagrany w LA, Włoszech i Tokio. Zawiera wcześniej wydane single „Supermodel”, niesamowity „Mammamia” oraz ostatni singiel „The Loneliest” – odę do klasycznych oldschoolowych ballad rockowych.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: