Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Rock / Metal

Måneskin: zagra w lutym w Warszawie

Måneskin 15 lutego zagra w Warszawie

Po osiągnięciu szczytów na międzynarodowym rynku i przemierzeniu scen najważniejszych letnich europejskich festiwali, laureaci Eurowizji – grupa Måneskin prezentuje szczegóły swojej trasy koncertowej „LOUD KIDS ON TOUR”.

Trasa odbędzie się w lutym i w marcu 2022 roku i obejmie największe europejskie miasta. Grupa zagra 16 koncertów.

Podczas trasy  zespół odwiedzi między innymi Londyn, Brukselę, Wiedeń, Pragę, Paryż czy Rzym, a 15 lutego wystąpi w Warszawie, na Torwarze.

maneskin w warszawie

Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w czwartek, 30 września 2021 o 12:00. W sprzedaży dostępne będą dwa rodzaje biletów – Standard i Health Pass (bilet przeznaczony dla osoby, która w dniu wstępu na wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19).

Dzięki surowemu, energetycznemu brzmieniu Måneskin przywrócili rock’n’roll na szczyty światowych list przebojów. Victoria (bas), Damiano (wokal), Thomas (gitara) i Ethan (perkusja) zaczynali wspólną działalność w 2015 roku, grając na ulicach Rzymu. Kilka lat później podbijają świat jako jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów nowego pokolenia. W tym roku formacja wygrała Eurowizję kawałkiem „Zitti E Buoni”, co poskutkowało ogromnym skokiem sprzedaży ich muzyki, a w zaledwie kilka tygodni od sukcesu w Rotterdamie mogli pochwalić się złotem oraz platyną w kilkunastu krajach.

maneskin

Ich drugi album „Teatro d’ira – Vol. I” miał premierę 19 marca 2021 roku, a w lipcu ukazało się wideo do „I Wanna Be Your Slave”, które już pierwszego dnia po premierze uzyskało ponad 6,5 miliona odtworzeń, stając się numerem 1 na YouTube we Włoszech oraz plasując się w Top 20 najpopularniejszych klipów muzycznych na świecie. W ostatnich miesiącach Måneskin pobił szereg rekordów, stając się między innymi pierwszym włoskim zespołem, który w tym samym czasie umieścił dwa kawałki („Beggin’” i „I Wanna Be Your Slave”) w Top 10 w UK.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: