Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Michał Szczygieł ma nowy singiel na Nowy Rok!

Michał Szczygieł 2023 rok rozpoczyna premierą kolejnego, przebojowego singla

„Nowe sytuacje” to muzyczna kontynuacja ostatniego singla Michała czyli „Adrenaliny”, która zdobyła pierwsze miejsca na listach airplay wielu stacji radiowych w całym kraju, złotą płytę już w 2 miesiące po premierze, ponad 7 milionów streamów na Spotify i tyle samo na YouTube.
Tym razem Michał Szczygieł zdecydował się na współpracę z duetem producenckim – Liker$ Music, którzy jak sam mówi: są dla niego gwarantem przebojowego beatu i melodyjnego refrenu.

W poprzednim klipie Michała mogliśmy zobaczyć krajobrazy przepięknej Ibizy. Przy okazji nowego singla, Michał Szczygieł ponownie zadbał o niepowtarzalne widoki – tym razem na Malcie!

– W klipach przy nowej płycie postawiłem na podróże, różne zakątki świata, także dlatego, że to właśnie one mnie teraz kształtują. Chwilę po premierze nowego singla, wylatuję na prawie miesięczną podróż do Azji. Tym razem prywatnie, ale na pewno będę relacjonował swoje przygody w social media. Na pewno wrócę stamtąd z głową pełną przemyśleń i pomysłów – dodaje artysta.

W 2023 roku planowana jest premiera drugiego albumu Michała Szczygła, którego zapowiedzią są „Nowe sytuacje”. Artysta zaznacza, że płyta będzie kompilacją różnych stylów muzycznych, a ten singiel jest ostatnim krokiem przed zmianami w repertuarze, które zaskoczą.

Michał Szczygieł

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: