Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Koncerty Pop / Dance

Michał Szpak na żywo – kup bilety!

Michał Szpak – jeden z najciekawszych głosów młodego pokolenia.

Swoją karierę Michał rozpoczął w 2011 roku od udziału w programie X-Factor, gdzie swoim głosem i nietuzinkową osobowością oczarował jurorów oraz publiczność zajmując w finale zaszczytne 2 miejsce. Jednak najbardziej spektakularny sukces przyszedł w roku 2016, kiedy Michał Szpak z piosenką „Color of your life” zajął wysokie 8 miejsce w konkursie piosenki Eurowizji Sztokholm 2016. Jednocześnie został uznany najlepszym wokalistą eurowizji 2016. Singiel „Color of your life” stał się popularny w wielu krajach Europy, a jesienią 2017 otrzymał w Polsce status diamentowej płyty. Michał Szpak z powodzeniem pełni również rolę trenera wokalnego w programie The Voice of Poland. W 2018 zdobył telekamerę w kategorii najlepszy juror. W 2019 roku, przy pełnych salach i gorących recenzjach, artysta zagrał widowiskową trasę koncertową „The moon”. Rok 2020 to nowe otwarcie Michała szpaka jako wokalisty, nowe wyzwania i perspektywy.

Na koncertach „FREEDOM” obok najgłośniejszych hitów Michała usłyszymy covery kultowych piosenek. Wraz z hipnotyczną oprawą wizualną przeniosą nas one w błogi świat dzieci kwiatów i zaleją chilloutem.

Już od dłuższego czasu Michał Szpak szukał takiej formuły, która pozwoliłaby na zbiorowe katartyczne doświadczenie razem z publicznością. Odpowiedzią na tę potrzebę jest właśnie „FREEDOM”. Trasa promuje idee wolności, miłości i otwartości. Jak wiadomo, od samego początku kariery swoboda wyrażania siebie była dla artysty jednym z najważniejszych aspektów twórczości.

Dlatego już wkrótce wyślemy energię miłości, równości i wolności w kosmos. Pamiętajcie, że na koncertach z trasy „FREEDOM” nie ma żadnych ograniczeń. Bądźcie tacy_takie, jacy_jakie chcecie być, dajcie się ponieść własnej fantazji i dołączcie do nas.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: