Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Muni Long wraca do najlepszych tradycji R&B

Muni Long prezentuje najnowszy singiel „Baby Boo” nagrany w duecie z Saweetie.

Utwór zapowiada nową EP-kę artystki, „Public Displays of Affection Too”, która ukaże się już 24 czerwca.

„Public Displays of Affection Too” to następca wydanego niezależnie „Public Displays of Affection”. Na „PDA Too” trafi pięć nowych utworów, w tym single „Pain” oraz „Another”. Muni Long zyskała rozgłos na całym świecie za sprawą singla „Hrs And Hrs”.

W dniu premiery singla Muni Long otrzymała od MTV PUSH tytuł Global PUSH Artist na czerwiec. W ramach programu można zobaczyć m.in. występy na żywo oraz wywiad z artystką.

Muni Long to obecnie najpopularniejsza w serwisach cyfrowych artystka współczesnego R&B, a wszystko za sprawą „Hrs And Hrs”. Utwór zgromadził ponad 200 mln streamów, trafił na szczyt zestawienia Urban & Rhythmic radio, Top 5 Apple Music i 17. pozycję Billboard Hot 100.

Poza tytułem artystki czerwca Global PUSH, Muni Long może poszczycić się także wyróżnieniami w programach: iHeart Radio „On The Verge”, BET Amplified, Artist On The Rise YouTube, Frequency Artist Spotify, Snapchat Artist to Watch i Amazon Breakthrough Artist of the Month.

Muni zapisała się w historii Grammy, biorąc udział w koncercie Black Music Collective tuż przed ceremonią w kwietniu. Wystąpiła z Summer Walker, Chloe Bailey, Cordae i Jimmie Allen, by uhonorować raperkę MC Lyte oraz Johna Legenda. Muni była również nominowana do Grammy za utwór „Process” z albumu „Back of My Mind” H.E.R.

Zanim Muni Long znalazła się w centrum zainteresowania, przez dekadę była jednym z najlepiej strzeżonych sekretów showbiznesu. Pisała hity dla takich gwiazd jak Rihanna, Mariah Carey, Madonna, Chris Brown, Ariana Grande, Mary J. Blige, Kelly Clarkson czy Selena Gomez. – Jako songwriter, jesteś po to, by służyć. Pomagasz innym ucieleśnić twoje wizje. To dość ciężka pigułka do przełknięcia – przyznaje Muni Long.

Po serii intymnych i otwartych rozmów, Muni zdecydowała się na odważny krok i rozpoczęła nową drogę do realizacji swoich ambicji. Urodzona w Vero Beach na Florydzie, Priscilla Renea przyjęła pseudonim Muni Long i rozpoczęła karierę jako artystka solowa. – Priscilla to imię, z którym się urodziłam. Ale zawsze chciałam być Muni Long. Jest nieustraszona. Działa umyślnie. Jest mną – wyjaśnia artystka.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: