Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Natalia Nykiel: piękna ballada z postapokaliptycznym teledyskiem zapowiada płytę

Natalia Nykiel nową piosenką zapowiada wydanie płyty.

„Epoka X” to jak do tej pory najsmutniejszy utwór w dorobku Natalii.

Natalia NykielCzy tak wyobrażamy sobie apokalipsę? Chociaż niebo nie zionie ogniem, a morza wciąż trzymają się brzegów to dni wymknęły się krawędziom wschodu i zachodu w imię nieprzespanych nocy. Zmuszeni do odcięcia się od świata stanęliśmy pod przymusem konfrontacji z samymi sobą. I choć słońce świeci jak dawniej – coś w nas umarło.

Kiedy niewyobrażalne staje się faktem, a świat wystawia nas na najcięższą próbę, jedynym gruntem staje się niepewność, a zdolność do adaptacji najbardziej ekskluzywną cechą.

Choć nie ma tu krzyku i emocje zdążyły wyblaknąć, to właśnie obojętny walc staje się świadectwem epoki, w której trzeba zacząć wierzyć od nowa.

Do „Epoki X” powstał mocny teledysk, w którym artystka karmi drony:

Na przestrzeni ostatnich miesięcy Natalia Nykiel zaprezentowała już dwa single z nadchodzącej płyty: „P.R.I.D.E.” i „Królestwo”. Drugi utwór został zainspirowany powieścią „Król” Szczepana Twardocha.

Artystka przyzwyczaiła nas do tego, że każde jej wydawnictwo to odrębna era i audiowizualny świat, w którym opowiada o swoich przeżyciach i komentuje otacząjącą nas rzeczywistość.

Datę i tytuł nowego albumu poznamy wkrótce. Wiemy, że znajdzie się na nim duet z Piotrem Roguckim.

Autorami teledysków do nowej płyty są reżyser Łukasz Zabłocki i dyrektorka artystyczna Zuza Słomińska.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: