Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Natalia Szroeder: nowy album „Pogłos” jest już dostępny – posłuchaj!

Album „Pogłos” Natalii Szroeder jest już dostępny.

Płyta właśnie trafiła do sprzedaży i serwisów cyfrowych. Album zawiera 11 kompozycji. Wśród nich znajdziemy znane już utwory takie jak: „Powinnam?”, „Para”, „1-2 X” czy duet z Ralphem Kaminskim – „Przypływy”.

Ostatnim singlem promującym krążek jest otwierający tracklistę utwór „Początki”:

– „Początki” mimo że otwierają płytę, a tytuł być może powinien zobowiązywać, powstały jako jeden z ostatnich utworów na album. – mówi Natalia.
– Byliśmy z Archim w dziwnym, dość ciemnym momencie twórczym. Presja czasu, stres. To wszystko bardzo nie pomagało w zamknięciu krążka i przez dobry tydzień spotykaliśmy się dzień w dzień, siedzieliśmy od rana do nocy i nie powstawało nic. Nic, co byłoby dla nas wystarczające, nic co byłoby dla nas dość dobre. Nawet pogodziłam się przez moment z myślą, że ok, że może to normalne, że te ostatnie chwile przed oddaniem materiału rządzą się takimi prawami. Że już po prostu nic mi się nie będzie podobało. Żadne brzmienie instrumentu, żadna linia, żadne słowo. Podczas jednego z tych wieczorów, który był bardzo bogaty w wachlarz emocji (od śmiechu, przez frustrację na łzach kończąc) nagle zaczęły pojawiać się zalążki tej melodii. I to był naprawdę taki moment.
Wzruszający.
Że kurde. Jeszcze mogę się czymś zajarać! Mimo tych wszystkich stresujących okoliczności.

„Początki” zrodziły się w twórczych bólach, ale gdy ujrzały światło dzienne, a raczej nocne w tym przypadku, było już tylko pięknie.
I wiedziałam od razu, ze to jest właśnie opening. Że to musi być opening.
No i jest.

„Pogłos” to bardzo intymna opowieść, do której poznania Natalia zaprasza wszystkich. Nam się bardzo podoba, a Tobie?

Posłuchaj całej płyty „Pogłos”:

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: