Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Nathan Evans: trzy świąteczne piosenki pod choinkę

Nathan Evans przygotował dla swoich fanów świąteczny zestaw muzyczny. Popowy gwiazdor, który podbił rynek singlem „Wellerman”, nagrał trzy okolicznościowe piosenki.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, Nathan Evans zaprezentował swoją wersję „Driving Home For Christmas” z repertuaru Chrisa Rea oraz nowe interpretacje klasyków „Merry Christmas Everyone” i „Auld Lang Syne”.

– Po raz pierwszy wydaję świąteczną muzykę i nie mogę się doczekać, kiedy wszyscy posłuchają moich nagrań – przyznał Evans. – Kiedy dorastałem, od początku grudnia aż do Sylwestra słuchaliśmy w domu okolicznościowych piosenek. Wspaniale, że w tym roku mogę mieć swój udział w szerzeniu radości na świecie.

Nathan Evans to jeden z największych brytyjskich popowych artystów ostatnich lat. Może pochwalić się 2 miliardami streamów oraz numerem 1 na oficjalnej liście przebojów w Wielkiej Brytanii. Ponadto wokalista zdobył platynowe certyfikaty w 10 krajach i zainspirował 4,2 miliona filmików na TikToku, które miały 9,3 miliarda odsłon w aplikacji.

Nathan to 4. najlepiej sprzedający się brytyjski twórca w 2021 roku, co przekłada się na 865 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w UK. Evans jest również pierwszym od 13 lat Szkotem, którego debiutancki singiel zdobył szczyt brytyjskiej listy przebojów. W Polsce jego hit „Wellerman” dwukrotnie pokrył się platyną.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: