Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Ochman w finale Eurowizji! Premiera Deluxe Edition debiutanckiego albumu.

Ochman w finale Eurowizji! Czy jest szansa na więcej?

Za nami półfinałowe emocje. Ochman dał niezłe show i spodobał się eurowizyjnej publiczności.  Czy ma szansę okaże się już za chwilę. Wielki finał już w sobotę, 14 maja!

13 maja ukazała się Deluxe Edition płyty „Ochman” zawierająca 3 dodatkowe utwory, specjalną obwolutę, dodatkowe strony oraz inne zdjęcia w książeczce. Na reedycji nie mogło zabraknąć piosenki „River”, która zostanie zaprezentowana przez Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022 w Turynie.

Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland oraz 58. KFPP w Opolu, wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Ostatni rok udowodnił, że jest to artysta wyjątkowy, a lista nominacji i nagród przeszła jego najśmielsze oczekiwania. Krystian wygrał krajowe preselekcje i będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2022, zdobył Wiktora za 2021 rok w kategorii „Odkrycie roku”, został nominowany do Odkryć Empiku 2021 w kategorii Muzyka, a dodatkowo uzyskał dwie nominacje do Fryderyków w kategoriach: „Album Roku Pop” oraz „Fonograficzny Debiut Roku”.

Jego debiutancki album ukazał się 19 listopada 2021 roku. To właśnie z niego pochodzą takie single jak „Światłocienie”, „Wielkie tytuły”, „Wspomnienie” czy „Prometeusz”. Warto dodać, że płyta trafiła na szczyt listy przedsprzedaży na empik.com oraz zadebiutowała na 6. miejscu OLiS, gdzie utrzymuje się do dziś.

Tracklista:
01. Światłocienie
02. Wielkie tytuły
03. Złodzieje wyobraźni
04. Ja to znam ft. Avi
05. Wspomnienie
06. Gdzie iść
07. Pewnego dnia
08. Prometeusz
09. Ten sam ja
10. Nie chcę już czekać
11. Lights In The Dark
12. River
13. Storyline
14. Overthinking

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: